تحديد معاينة

شـــقة للـــبيع بـــمـديــنتي 140م بــمـرحـلة B10

6600000 جنيه
شـــقة للـــبيع بـــمـديــنتي 140م بــمـرحـلة B10
كود العقار : 17286
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B10 -
النموذج : 06
نوع العقار : شقق
المساحة : 140 متر
التشطيب : تشطيب شركة مميز
الغرف : 3
اتجاة العقار : غير محدد
رقم الدور. : 1
يطل على : شارع رئيسى -

للبيع بمدينتي كاش شقه في الb10 مجموعه 102 بالطابق الاول متكرر نموذج 06 بمساحه كليه 140 متر تطل شارع رئيسى و المسجد و الخدملت فيو وتتميز بأنها تبعد خطوات الي السنترال بارك الجديد ودقائق الي المجمع الطبي والخدمي بمدينتي all seasons park وتتكون من( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر -2 حمام - ريسبشن قطعتين - مطبخ -تراس ) تشطيب شركه ويوجد اسانسير بالعماره

البيانات المالية

السعر المطلوب : 6600000
سعر المتر : 47143

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنه بمدينتي في الB14 مجموعه 143 بإحداث مراحل المدينه بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 140متر مقسمه الي (3 نوم منهم غرفة ماستر - 2 حمام- ريسبشن- مطبخ -2تراس ) بالطابق الرابع علوي بإطلاله مميزه علي وايد جاردن وتتميز بإنها تبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي 140متر في الB14
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بمدينتي في B6 مجموعة 61 تشطيب الشركة المميز بمساحة كلية 133 متر مقسمة إلي ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن قطعتين - مطبخ - تراس ) والبيع بالمطبخ فقط بالطايق الثاني متكرر بإتجاه بحري صريح بإطلالة دابل فيس جاردن فيو و بارك تتميز بأنها علي بعد خطوات إلي منطقة الخدمات الخاصة بالمرحلة و تبعد دقائق إلي المركز الطبي و الفود كورت Food Court ومدينة spine طلعت مصطفي خالصة
شقة للبيع الكاش في مدينتي 133م بB6 فيو دابل فيس طلعت
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بمدينتي في الB6.مجموعه66بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 145متر مقمسه الي (3نوم -1حمام-ريسبشن -مطبه-2تراس )بالطابق السادس تطل علي الشارع الرئيسي باتجاهشرقي غربي وتتميز بإنها أمام منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقق للبيع

شقه للبيع كاش بمدينتي 145متر فيB6

6000000 جنيه

مدينتى
145 م
بمدينتي شقة للبيع كاش بالمرحلة B12، مجموعة 125، نموذج 06، بمساحة كلية 140 م²، تقع في الطابق الأول، باتجاه شرقي، وتتمتع بإطلالات مميزة على شارع رئيسي وجاردن و (Craft Zone). الشقة سوبر لوكس، ومقسمة إلى 3 غرف نوم (منهم غرفة ماستر) و2 حمام وريسبشن قطعتين ومطبخ و2 تراس، وتتميز بقربها من منطقة الخدمات الخاصة بالمرحلة والمسجد. وبناءً على رغبة مالك الوحدة بعدم عرض صور لوحدته، فجميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له، ولطلب الصور أو تحديد موعد للمعاينة يُرجى التواصل مع أحد أعضاء فريق المبيعات.