تحديد معاينة

استوديو للبيع الكاش بمدينتي 46م باتجاه بحري

3000000 جنيه
استوديو للبيع الكاش بمدينتي 46م باتجاه بحري
كود العقار : 18049
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B7 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 46 متر
التشطيب : تشطيب عادى
الغرف : 1
اتجاة العقار : بحرى
رقم الدور. : ارضى
يطل على : بـارك -

استوديو للبيع الكاش بمدينتي 46م ب B7 مجموعه71 بالقرب من الحركه مقسم الى ( 1نوم - 1حمام - ريسبشن - مطبخ ) بالطابق الارضي باتجاه بحري على بعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وعلي بعد خطوات لمنطقه الفودكورت - المناطق المفتوحة و الحركة

البيانات المالية

السعر المطلوب : 3000000
سعر المتر : 65217

اعلانات مشابهة

استوديو للبيع بتسهيلات علي 10 سنه بإحداث مراحل مدينتي في الb8 مجموعه 88بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 49متر مقسمه الي ( 1نوم -1 حمام - ريسبشين - مطبخ -تراس ) بالطابق الارضي بدون حديقه تطل علي بارك بإتجاه بحرى وتتميز بإنها تبعد خطوات منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
استوديو للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات  بمدينتي 49متر في الB8
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الB8 مجموعه 89 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 50 متر مقسمه الي ( 2 نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي بدون حديقه تطل علي بار ك بإتجاه غربي وتتميز بإنها امام النادي الرياضي بمدينتي وتبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه  للبيع  بمدينتي بتسهيلات علي 10سنوات  50متر في الb8
شقق للبيع
استوديو للبيع ب مدينتي بتسهيلات علي 12 سنه في الB8 مجموعه 88 بتشطيبات الشركه المميزه مساحه كليه 49متر مقسمه الي ( 1نوم - 1حمام - ريسبشين - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي تطل علي بارك والشارع الرئيسي بإتجاه شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من النادي الرياضي بمدينتي
استوديو للبيع في b8 بتسهيلات علي 12 سنه
شقق للبيع
بمدينتى استوديو للبيع بتسهيلات فى السداد على 10 سنة فى أحدث وافضل مراحل مدينتى b14 مجموعة 142 بتشطيب الشركة المميز , بمساحة كلية 56م مقسمة إلى ( 1غرف نوم - 1حمام - ريسبشن - مطبخ - 2تراس ) بالطابق الارضي بدون حديقه جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات