تحديد معاينة

شقه للبيع بمدينتي 140 متر في الb6 تطل علي الشارع الرئيسي

2900000 جنيه
شقه للبيع بمدينتي 140 متر في الb6 تطل علي الشارع الرئيسي
كود العقار : 22505
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B6 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 140 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : قبلى
رقم الدور. : 5
يطل على : شارع رئيسى - جاردن -

شقه للبيع كاش بمدينتي في B6 مجموعة 64 بمساحه كليه 140 متر ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ ) بالطابق الخامس بإتجاه قبلي و تتميز باطلالها علي جاردن فيو والشارع الرئيسي و بالقرب من منطقه خدمات المرحله وعلي بعد خطوات من الفودكورت - المناطق المفتوحة و البيع شامل الفرش والاجهزه .

البيانات المالية

السعر المطلوب : 2900000
سعر المتر : 20714

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بتسهيلات علي10سنوات بمدينتي في الb14 مجموعه 142 بتشطيبات الشركه نموذج ( 06) بمساحه كليه 135متر +65 حديقه خاصه مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ- حديقه ) بالطابق الارضي نطل علي شارع رائيسي بتجاه بحري وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي 135م+ 65حديقه فيB14
شقق للبيع
شـقـه للبيـع بالتقـسيـط علـي 10 سـنـوات بارقـي مراحـل مدينتـي مرحله B14 مـجمـوعـه 143 بتشـطيبـات الشـركـه المميـزه - افضـل استغـلال للمسـاحـه بـاقـل نسـبـه تهـديـر مسـاحـه كليـه 142م2 مـقسمـه الـي ( 3 نوم غرفه مـاستـر - 2حمام - ريسبشـن - مـطبـخ - 2 تراس ) بالطابق الاول متكـرر شقه رقم 11 غيـر مـجـروحـه نهائيا تـطـل علي فيو مفتوح بإتجـاه قبلي وتتميز بإنها تبعـد خطـوات من منـطقـه الخـدمـات الخاصه بالمرحله والمسجد الوحده استـلام خلال سنـتيـن ونصـف
باقل اوفر متاح امتلك شقه 140م بالتقسيط علي 10 سنوات B14
شقق للبيع
للبيع بمدينتى بالb1 شقــه نموذج 200 مساحة 135 متر تشطيب خاص الدور الخامس قبل الاخير اتجاه بحرى واميز شقه للنموذج مكونه من : 3 غرف نوم - 2 حمام - مطبخ - ريسبشن - تراس موقع مميز قريب من النادى والخدمات والساوث بارك خالصه السعر كاش
للبيع بمدينتى شقه 135م بالb3 دور خامس فيو جاردن وشارع
شقق للبيع
شقه للبيع بتقسيط علي 12 سنوات بمدينتي في b14 مجموعه 141 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 144متر مقسمه الي ( 3غرف ومنهم غرفه ماستر -2حمام - ريسبشن -مطبخ -2تراس ) بالطابق الرابع متكرر وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد بناء على رغبة مالك هذه الوحدة بعدم عرض صور لوحدته، جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات