تحديد معاينة

شقه للبيع بمدينتي114 متر في الB11 امام الخدمات المرحله

6000000 جنيه
شقه للبيع بمدينتي114 متر في الB11 امام الخدمات المرحله
كود العقار : 24614
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B11 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 114 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : قبلى
رقم الدور. : 2
يطل على : بـارك -

للبيع بمدينتي بمساحه الكليه 114 متر في الb11 مجموعه 111 بالطابق الثاثي تطل علي بارك بإتجاه قبلي امام منطقه خدمات المرحله وتبعد 5دقائق الي all seasonse park وتتكون من ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ )

البيانات المالية

السعر المطلوب : 6000000
سعر المتر : 52632

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بمدينتي في الB14 مجموعه 142 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 107 متر مقسمه الي ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الرابع متكرر تطل علي بارك فيو بإتجاه قبلي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنه بمدينتي 107متر في الB14
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي10 سنوات بمدينتي في الb14 مجموعه 142 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 115 متر مقسمه الي ( 3نوم - 2حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق التالت متكرر وتبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد - جميع الصور المعروضه قريبه من الواقع وليست مطابقه له - لطلب الصور او المعاينات الرجاء التواصبل مع احد اعضاء المبيعات
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات  بمدينتي 115متر في الB14
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي بتسهيلات علي 10 سنوات في الB14 مجموعه 142 بتشطيبات الشركه نموذج 14 بمساحه كليه 107متر مقسمه الي ( 3غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2تراس ) الطابق الثاني تطل علي بارك بجوار مجري السيل بإتجاه بحري وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
 شقه للبيع بمدينتي بتسهيلات علي 10سنوات 107 متر في الb14
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات في الB14 احداث مراحل مدينتي مجموعه 142 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 107م مقمسه الي ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ-2 تراس ) بالطابق الرابع بجوار الخدمات بإتجاه بحري صريح - لطلب الصور او المعاينات الرجاء التواصل مع احد اعضاء المبيعات