تحديد معاينة

شقه للبيع بتشطيبات الشركه المميزه في الb8 تطل علي جاردن فيو

8600000 جنيه
شقه للبيع بتشطيبات الشركه المميزه في الb8 تطل علي جاردن فيو
كود العقار : 24990
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B8 -
النموذج : 310
نوع العقار : شقق
المساحة : 165 متر
التشطيب : تشطيب شركة مميز
الغرف : 3
اتجاة العقار : قبلي شرقي
رقم الدور. : 3
يطل على : وايد جـــاردن - جاردن -

للبيع بمدينتي بمساحه كليه 165متر بالطابق الثالث طرفيه وتتميز الb8 بتشطيبات الشركه المميز وبأطلالها المميز علي جاردن فيو وبإتجاه قبلي تبعد خطوات من الميجا مول وتتكون من ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ )وتبعد دقائق من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

السعر المطلوب : 8600000
سعر المتر : 52121

اعلانات مشابهة

في مدينتي شقة للبيع بالتقسيط بB8 بمساحه كليه 155م باتجاه بحري صريح تقسيمتها (ريسبشن 3 قطع - مطبخ - حمام ضيوف - 3 نوم منهم غرفه ماستر - حمام اخر - 2 تراس ) بمقدم والباقي تسهيلات في السداد حتي 2032 موقعها مميز جدا بالقرب من نادي مدينتي الرياضي ومنطقة الخدمات الخاصه بالمرحلة الشقة باطلالة مفتوحه علي جاردن وشارع اقرب استلام مجموعه 87
من نوادر B8 شقة 155م للبيع استلام خلال عام تشطيب مميز تقسيط
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 142بإحداث مراحل المدينه بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 167متر مقسمه الي (3 غرف ومنهم غرفه ماستر بدريسنج روم - 2 حمام إضافي - ريسبشن- مطبخ -2تراس ) بالطابق الرابع علوي وتتميز بإنها تبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجدجميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات  بمدينتي 167متر في الB14
شقق للبيع
للبيع في مدينتي شقة للبيع بالتقسيط بB8 بمساحه كليه 155م باتجاه بحري صريح تقسيمتها (ريسبشن 3 قطع - مطبخ - حمام ضيوف - 3 نوم منهم غرفه ماستر - حمام اخر - 2 تراس ) بمقدم والباقي تسهيلات في السداد موقعها مميز جدا علي نادي مدينتي الرياضي ومنطقة الخدمات الخاصه بالمرحلة الشقة باطلالة مفتوحه علي بارك والنادي وجاردن
شقة للبيع بB8 دور متكرر 155م بمقدم وتسهيلات موقعها مميز