تحديد معاينة

شقه للبيع بمدينتي 175 متر بتشطيبات هاي لوكس في الb3

11000000 جنيه
شقه للبيع بمدينتي 175 متر بتشطيبات هاي لوكس في الb3
كود العقار : 26307
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B3 -
النموذج : 300
نوع العقار : شقق
المساحة : 175 متر
التشطيب : هـاي لـوكس
الغرف : 3
اتجاة العقار : غربى
رقم الدور. : 6
يطل على : وايد جـــاردن - جاردن -

شقة للبيع كاش بمدينتي بتشطيبات هاي لوكس في الB3 مجموعه 32 نموذج 300...بمساحة 175 متر ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 3 حمام - ريسبشن 3 قطع - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق السادس بأطلالها المميز علي وايد جاردن فيو بإتجاه غربي وتتميز بأنها تبعد خطوات من منطقه الفودكورت - المناطق المفتوحة والحركه والمركز الطبي للبيع بمدينتي خالصه الثمن والاقساط .

البيانات المالية

السعر المطلوب : 11000000
سعر المتر : 62857

اعلانات مشابهة

للبيع بمدينتي شقة بالـ B12 نموذج 07 مساحة 165 م تشطيبات خاصه بالكامل وبالمطبخ تتكون من (3 غرف ومنهم غرفه ماستر بدريسنج روم وحمام خاص-3 حمام -ريسبشن 3 قطع - مطبخ ) الدور الثاني علوي دبل فيس تطل علي الحديقة المركزية بمساحة 170 فدان اكبر وايد جاردن بمدينتيGreen bridge -الشقة شرقي غربي بجوار الخدمات و المسجد و الصيدلية و الماركت و شركة شحن الكهرباء طلعت مصطفى
للبيع بمدينتى بالb12 شقه 165م تشطيبات فيو مجرى السيل
شقق للبيع
شقه للبيع باحدث مراحل مدينتي في الB14 مجموعه 142 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 168م2 مقسمه الي ( 3غرف ومنهم غرفه ماستر -3حمام - 3 قطع ريسبشن - مطبخ - ) بالطابق الخامس متكرر بإطلاله مميزه علي مجري السيل فيو بإتجاه غربي شرقي دابل فيس تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد باقل مقدم واطول فترة سداد
 شقة للبيع بمدينتي 168م دبل فيس فيو مجري السيل
شقق للبيع
شقه لللبيع كاش بمدينتي في b1 مجموعه11 بتشطيبات الترا سوبر لوكس نموذج 300 بمساحه كليه 175 متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام إضافه- ريسبشن -مطبخ -2تراس ) بالطابق الثاني تطل علي جاردن فيو وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وقريبة من مجمع البنوك والمدارس
 شقه للبيع كاش بمدينتي 175 متر في B1 بتشطيب سوبر لوكس
شقق للبيع
في مدينتي شقة للبيع بالتقسيط بالمرحلة الرابعه عشر ب B14 نموذج 07 بمساحه كلية 167م بالطابق الثاني الشقة طرفيه ناصية غير مجروحه نهائيا تقسيمتها ( 3نوم منهم غرفه ماستر - 2حمام اضافي - ريسبشن 3 قطع - مطبخ - 2 تراس ) الشقةحجز قدين وبالتقسيط لمدة 11 عام و موقعها مميز جدا دبل فيس وايد جاردن فيو وجاردن وعلي بعد خطوات لمنطقه الخدمات الخاصه بالمرحلة ودقائق لمنطقة all sessons park و EAST HUB و دقائق لبوابة 4 مدينتي