تحديد معاينة

شقه للبيع بمدينتي 89متر في الB6 خطوات الي الخدمات المرحله

4200000 جنيه
شقه للبيع بمدينتي 89متر في الB6 خطوات الي الخدمات المرحله
كود العقار : 28734
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B6 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 89 متر
التشطيب : هـاي لـوكس
الغرف : 2
اتجاة العقار : غربى
رقم الدور. : 3
يطل على : بـارك -

شقه للبيع قانون جديد بمدينتي في الB6 مجموعه 64 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 89متر مقسمه الي ( 2نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثالث متكرر تطل علي بارك بإتجاه غربي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد ودقائق الي الفودكورت - المناطق المفتوحة بناء على رغبة مالك هذه الوحدة بعدم عرض صور لوحدته، جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات

البيانات المالية

السعر المطلوب : 4200000
سعر المتر : 47191
السعر شامل النادى : لا
متبقي 300 الف

اعلانات مشابهة

شقة للبيع بمدينتى بتسهيلات فى السداد على 10 سنين بأفل مقدم , بأحدث مراحلها B14 مجموعة 142 . بتشطيب الشركة , النموذج الأكثر طلبآ (02) أرضى بحديقة خــاصة. بمساحة كلية 82م + 45م حديقة خــاصة , مقسـمة إلــى ( غرفتين نوم - حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس) بإتــجاه " بــحرى شــرقى " , بإطلالة على شــارع , تتميز بأنها قريبة جدا من بوابة 4 مدينتى.
بمدينتى شقة للبيع أرضى بحديقة خاصة بأقل مقدم فى B14
شقق للبيع
شقة طرفيه للبيع الكاش بمدينتي بB7 نموذج 70 بمساحه كلية 82م تقسيمتها ( 2نوم - 1حمام - ريسبشن - مطبخ - 2تراس ) الشقة بالطابق الخامس باطلالة علي جاردن وعلي بعد خطوات لخدمات المرحله والمسجد
شقه للبيع الكاش82م في B7
شقق للبيع

شقه للبيع الكاش82م في B7

4500000 جنيه

مدينتى
82 م
شقه للبيع بتسهيلات علي12 سنه داخل كمبوند بريفادو بمدينتي مجموعه 94 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 97م+45حديقه خاصه مقسمه الي ( 2نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ- حديقه ) بالطابق الارضي بحديقة تطل علي بحيرات مباشرة بإتجاه شرقي بميل بحري تتميز بإنها تبعد خطوات من منطفه الخدمات الخاصه والمسجد وبجوار الTHE SPIN مباشرة
ارضي بحديقة للبيع ناصية فيو بحيرات مباشرة 97- 45 G موقع مميز
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي داخل كمبوند بريفادو مجموعه 131 مدخل (b ) بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 83متر مقسمه الي ( 2 نوم - 1 حمام - ريسبشن -مطبخ -2 تراس ) بالطابق الخامس تطل علي الشارع الرئيسي بإتجاه بحري وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد