تحديد معاينة

شقه للبيع بمدينتي ارضي بحديقه 160 م بال B3 باتجاه بحري

9200000 جنيه
شقه للبيع بمدينتي ارضي بحديقه 160 م  بال B3 باتجاه بحري
كود العقار : 28762
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B3 -
النموذج : 300
نوع العقار : شقق
المساحة : 160 متر
مساحة الحديقة : 60
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحـري قـبلي
رقم الدور. : ارضي + حديقة
يطل على : جاردن -

شقة للبيع بمدينتى بمساحة كلية 160م2 + 60م حديقة نموذج 300 بمرحلة الل B3 دبل فيس باتجاة بحرى قبلي تطل على جاردن فيو التقسيمة ( 3 غرفة نوم منهم ماستر - 3 حمام - مطبخ - ريسبشن 3 قطع ) الشقة تشطيب الشركة وتتميز بأنها على بعد خطوات من منطقة الخدمات الخاصة بالمرحلة وعلى بعد دقائق من النادى ومنطقة الفود كورت وميدان الحركة

البيانات المالية

السعر المطلوب : 9200000
سعر المتر : 57500

اعلانات مشابهة

شقه للبيع باحدث مراحل مدينتي في الB14 مجموعه 142 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 168م2 مقسمه الي ( 3غرف ومنهم غرفه ماستر -3حمام - 3 قطع ريسبشن - مطبخ - ) بالطابق الثاني متكرر بإطلاله مميزه علي مجري السيل فيو بإتجاه غربي شرقي دابل فيس تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد باقل مقدم واطول فترة سداد
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الB14 احداث مراحل بمدينتي مجموعه 142 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 150 متر+55 حديقة مقسمه الي ( 3 نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس )بالطابق الارضي بحديقه خاصه تطل علي وايد جاردن ومجرى السيل فيو بإتجاه شرقي غربي وتتميز بإنها تبعج خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
 شقه للبيع بمدينتي بتسهيلات علي 8 سنوات 150م +55حديقة فيb14
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بمدينتي في الb1 مجموعه 17 بتشطيبات سوبر لوكس نموذج 300 بمساحه كليه 159 متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام إضافي - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) وبلكونه الرسيبشن مفتوحه علي الصاله عن طريق سيكوريت بالطابق الارضي بدون حديقه شارع رئيسي وبارك فيو بإتجاه بحري وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من اربيسك مول وكارفور
شفه  للبيع  كاش بمدينتي159متر  في الb1
شقق للبيع
للبيع بمدينتي بمساحه كليه 165متر بالطابق الثالث طرفيه وتتميز الb8 بتشطيبات الشركه المميز وبأطلالها المميز علي جاردن فيو وبإتجاه قبلي تبعد خطوات من الميجا مول وتتكون من ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ )وتبعد دقائق من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد