تحديد معاينة

شقة للبيع بمدينة الشروق بالمنطقة السابعة عمارات 225 متر

1800000 جنيه
شقة للبيع بمدينة الشروق بالمنطقة السابعة عمارات 225 متر شقة للبيع بمدينة الشروق بالمنطقة السابعة عمارات 225 متر شقة للبيع بمدينة الشروق بالمنطقة السابعة عمارات 225 متر
كود العقار : 29163
شقق للبيع كاش
المدينة : الشروق
التبعية والمكان : مناطق - المنطقة السابعة عمارات
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 225 متر
مساحة الحديقة : 40
التشطيب : نصف تشطيب
الغرف : 3
اتجاة العقار : غير محدد
رقم الدور. : ارضي + حديقة
يطل على : شارع رئيسى -

شقة للبيع كاش بأميز مناطق مدينة الشروق بالمنطقة السابعة عمارات نصف تشطيب بمساحة كلية 225 متر + حديقة امامية 40 متر مقسمة إلي ( 3 غرف منهم غرفة ماستر بحمام - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الأرضي بإطلالة شارع رئيسي و تتميز بأنها امام بوابة مدينتي 2 و خلف بنزينة total و بالقرب من منطقة الخدمات .

البيانات المالية

السعر المطلوب : 1800000
سعر المتر : 8000
السعر شامل النادى : لا

اتصل الآن

ايهاب
دعاء

أو سجل اتصال

اعلانات مشابهة

شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة التاسعة عمارات 75% تشطيب بمساحة كلية 235 متر مقسمة إلى ( 3 غرف نوم منهم غرفة ماستر - غرفة معيشة - ريسبشن - مطبخ - 3 حمام - 2 تراس ) بالطابق الثانى متكرر واجهه أمامية بإطلالة على الجاردن وفيو مفتوح تتميز بأنها بجوار المول ونادى جرين هيلز والخدمات . عداد كهرباء ومياة ومالك أصيل . ومتاح التسليم تشطيب الترا سوبر لوكس كما بالصور بسعر منفصل
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بجوار نادى جرين هيلز 235 م
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالحى الأول شرق تشطيب سوبر لوكس بمساحة كلية 230 متر مقسمة إلى ( 3 غرف نوم منهم غرفة ماستر بدريسنج - ريسبشن 4 قطع - مطبخ - 3 حمام - تراس ) بالطابق الأول متكرر واجهه أمامية بإطلالة على الشارع الرئيسى تتميز بقربها من نادى جرين هيلز ومول تاون سنتر . عداد كهرباء ومياه وغاز والبيع شامل المطبخ والدريسنج والتكييفات
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالحى الأول شرق 230 متر
شقق للبيع
روف للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة الاولي عمارات نصف تشطيب بمساحة كلية 223 متر + 217 متر تراس مقسم إلي ( 4 غرف منهم غرفة ماستر - 3 حمام -ريسبشن 3 قطع - مطبخ - تراس ) بالطابق الرابع بإجاه بحري يتميز بأنه علي بعد خطوات إلي مدرسة Elite و بجوار نادي جرين هيلز و نادي الشروق و علي بعد دقائق إلي تاون سنتر مول
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بأميز مناطق مدينة الشروق بالمنطقة الرابعة عمارات نصف تشطيب بمساحة كلية 230 متر + حديقة امامية 90 متر مقسمة إلي (2 غرفه - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الأرضي بإطلالة علي فيو مفتوح و تتميز بأنها بالقرب من مستشفي و مدرسه و مسجد و منطقه الخدمات . يوجد عداد كهرباء و ليها حصه في الجراج و مخزن