تحديد معاينة

شقة للبيع بمدينة الشروق بالحي الرابع فيو جاردن 135 متر

2000000 جنيه
شقة للبيع بمدينة الشروق بالحي الرابع فيو جاردن 135 متر شقة للبيع بمدينة الشروق بالحي الرابع فيو جاردن 135 مترشقة للبيع بمدينة الشروق بالحي الرابع فيو جاردن 135 مترشقة للبيع بمدينة الشروق بالحي الرابع فيو جاردن 135 مترشقة للبيع بمدينة الشروق بالحي الرابع فيو جاردن 135 مترشقة للبيع بمدينة الشروق بالحي الرابع فيو جاردن 135 متر
كود العقار : 29251
شقق للبيع كاش
المدينة : الشروق
التبعية والمكان : احياء - الحى الرابع غرب
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 135 متر
التشطيب : سوبر لوكس
الغرف : 3
اتجاة العقار : غير محدد
رقم الدور. : 1
يطل على : جاردن -

شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالحي الرابع فيلات تشطيب سوبر لوكس بمساحة كلية 135 متر مقسمة إلي ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الأول بواجهة جانبية و غير مجروحة بإطلالة مميزة علي جاردن و تتميز بأنها بالقرب من بوابة الشروق 2 ( طريق السويس ) و بنزينة توتال و بالقرب من جنة الشروق .

البيانات المالية

السعر المطلوب : 2000000
سعر المتر : 14815
السعر شامل النادى : لا

اتصل الآن

ايهاب
دعاء

أو سجل اتصال

اعلانات مشابهة

شقة للبيع تقسيط بالبروج مرحلة بالكون سوبر لوكس بمساحة كلية 125 متر - مقسمة إلى ( 3 غرف منهم غرفة ماستر بدريسينج - ريسيبشن - مطبخ - 3 حمام - مخزن - تراس ) بالطابق الثاني تطل علي جاردن الإستلام سبتمبر 2027 يتميز الكومباوند بقريه من المركز الطبي العالمي
شقة للبيع تقسيط بالبروج مرحلة بالكون سوبر لوكس
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة الثامنة عمارات تشطيب الترا سوبر لوكس بمساحة كلية 135 متر مقسمة إلي ( 2 غرف منهم غرفة ماستر - 2 حمام - ريسبشن 3 قطع - مطبخ - تراس ) بالطابق الأول متكرر بإتجاه بحري واجهة جانبية بإطلالة مميزة علي جاردن و غير مجروحة تتميز بأنها علي بعد خطوات إلي المسجد و بالقرب من بوابة 2 الشروق و بنزينة توتال .
شقة للبيع بأرقي مناطق مدينة الشروق 135 متر فيو جاردن
شقق للبيع
شقة للبيع بالبروج مرحلة بالكون - تشطيب سوبر لوكس - بمساحة كلية 125 متر - مقسمة إلى ( ريسبشن - غرفة ماستر بدريسينج - 1 غرفة - مطبخ - 2 حمام - مخزن - تراس ) - بالطابق الرابع - تطل علي النادي - الإستلام بعد 3 سنين بعداد كهرباء ومياه وغاز - بها أسانسير - يتميز الكومباوند بقريه من المركز الطبي العالمي
شقة للبيع بالبروج مرحلة بالكون - تشطيب سوبر لوكس
شقق للبيع
شقة للبيع تقسيط بالبروج مرحلة بالكون سوبر لوكس بمساحة كلية 125 متر - مقسمة إلى ( 3 غرف منهم غرفة ماستر بدريسينج - ريسيبشن - مطبخ - 3 حمام - مخزن - تراس ) بالطابق الثالث تطل علي جاردن الإستلام سبتمبر 2027 يتميز الكومباوند بقريه من المركز الطبي العالمي
شقة للبيع تقسيط بالبروج مرحلة بالكون سوبر لوكس
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بمدينه الشروق المنطقه السابعه بمساحه 143متر الدور الثالث اماميه نص تشطيب تطل علي شارع و حديقه التقسيمه(3 غرف . 2 حمام . رسيبشن . مطبخ) . بالقرب من بوابه 2 الشروق طريق السويس . وقريبه تيراس مول و جولدن مول و بنزينه توتال . العماره بها اسانسير . بناء على رغبة مالك هذه الوحدة بعدم عرض صور لوحدته، جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات