تحديد معاينة

بالشروق شقة 146 م2 غير محدد للبيع كاش تطل على نـارو جــاردن

1450000 جنيه
بالشروق شقة 146 م2 غير محدد للبيع كاش تطل على نـارو جــاردن
كود العقار : 29252
شقق للبيع كاش
المدينة : الشروق
التبعية والمكان : احياء - الحى السادس غرب
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 146 متر
التشطيب : سوبر لوكس
الغرف : 2
اتجاة العقار : غير محدد
رقم الدور. : 2

بالشروق الحي السادس حي توليب شقة بمساحة كلية146 م2 بالطابق 2 - احياء غير محدد تطل على نـارو جــاردن - عبارة عن 2 غرف نوم 1 حمام سوبر لوكس للبيع كاش

البيانات المالية

السعر المطلوب : 1450000
سعر المتر : 9932
السعر شامل النادى : لا

اتصل الآن

دعاء
عمر بيـومي
ايهاب

أو سجل اتصال

اعلانات مشابهة

شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بكمبوند منتجع الشروق ( باراديس الشروق ) 90 % تشطيب بمساحة كلية 144 متر مقسمة إلى ( 2 غرفة نوم - ريسبشن - مطبخ - حمام - تراس ) بالطابق الثالث بإطلالة على الشارع يتميز الكمبوند بقربه من كمبوند سوديك ايست وعلى بعد دقائق من نادى الشروق ويحتوى الكمبوند على مول باراديس . الروف معزول
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بكمبوند منتجع الشروق 144 متر
شقق للبيع
شقة أرضي للبيع كاش بمدينة الشروق بدار مصر - تشطيب الشركة - بمساحة كلية 150 متر - مقسمة إلى ( ريسبشن - 1 غرفة ماستر - 2 غرفة - مطبخ - 2 حمام - 2 تراس ) - تطل علي حديقة - بها عداد كهرباء ومياه وغاز - يتميز الكومباوند بأنه بجوار تاون سنتر مول ونادي جرين هيلز
شقة أرضي للبيع كاش بمدينة الشروق بدار مصر
شقق للبيع
شقة بروف خلفية للبيع كاش بمدينة الشروق المنطقة الخامسة - نصف تشطيب - بمساحة كلية 140 متر - مقسمة إلى ( ريسبشن - 3 غرفة - مطبخ - 2 حمام - تراس ) - بالطابق الرابع - بها أسانسير - تتميز بأنها بالقرب من كومباوند حسن علام
شقة بروف خلفية للبيع بمدينة الشروق المنطقة الخامسة نصف تشطيب
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بالبروج - تشطيب سوبر لوكس - بمساحة كلية 150 متر - مقسمة إلى ( ريسبشن - غرفة ماستر - 1 غرفة - مطبخ - 1 حمام - 2 تراس ) - بالطابق الرابع - تطل شارع رئيسي وعلي النادي - بها عداد كهرباء ومياه - وديعة الصيانة مدفوعة بالكامل - يتميز الكومباوند بقريه من المركز الطبي العالمي
شقة للبيع كاش بالبروج - تشطيب سوبر لوكس
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق باأفضل كمبوندات مددبينة الشروق ( المعادي فيو ) بدون تشطيب ( طوب احمر )بمساحة كلية 136 متر مقسمة إلي ( 2 غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الأول متكرر بإتجاه بحري بإطلالة مميزة علي شارع رئيسي و منطقة الفيلات . يتميز الكمبوند بأنه علي طريق السويس مباشرة و امام مدينتي . خالصه الثمن بالكامل وبها جميع الخدمات مدفوع وديعة الصيانه والجراج . بناء على رغبة مالك هذه الوحدة بعدم عرض صور لوحدته، جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات