تحديد معاينة

دوبلكس للبيع بمدينه الشروق بالمنطقه التاسعه عمارات

1600000 جنيه
دوبلكس للبيع بمدينه الشروق بالمنطقه التاسعه عمارات دوبلكس للبيع بمدينه الشروق بالمنطقه التاسعه عمارات دوبلكس للبيع بمدينه الشروق بالمنطقه التاسعه عمارات دوبلكس للبيع بمدينه الشروق بالمنطقه التاسعه عمارات دوبلكس للبيع بمدينه الشروق بالمنطقه التاسعه عمارات دوبلكس للبيع بمدينه الشروق بالمنطقه التاسعه عمارات
كود العقار : 29534
شقق للبيع كاش
المدينة : الشروق
التبعية والمكان : مناطق - المنطقة التاسعة عمارات
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 210 متر
التشطيب : سوبر لوكس
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحري شرقي

دوبلكس خلفي للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة التاسعه عمارات تشطيب سوبر لوكس بمساحة كلية 210متر مقسم إلي ( 3غرف منهم - 2 حمام - ريسبشن 5 قطع - مطبخ ) مع إمكانية إنشاء وحدة برجولة خشب او زجاج . بإتجاه بحري صريح و غير مجروح بمدخل خاص تتميز المنطقه التاسعه بقربها من جميع الخدمات و نادي جرين هيلز

البيانات المالية

السعر المطلوب : 1600000
سعر المتر : 7619
السعر شامل النادى : لا

اتصل الآن

ايهاب
دعاء
عمر بيـومي

أو سجل اتصال

اعلانات مشابهة

بنتهاوس للبيع كاش بأفضل كمبوندات الشروق بكمبوند كليوبترا بالاس بمساحة كلية205متر مقسم إلى ( 3 غرف نوم منهم غرفة ماستر بدريسنج - ريسبشن - سفرة - غرفة معيشة - مطبخ - 3 حمام - تراس مفتوح ) بالطابق الاول
للبيع بأفضل كمبوندات الشروق بكمبوند كليوبترا
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة السابعة عمارات 70 % تشطيب بمساحة كلية 220 متر وجاردن خاصة بمساحة 20 متر مقسمة إلى ( 3 غرف نوم - ريسبشن - مطبخ - 2 حمام - تراس ) بالطابق الأرضى واجهه أمامية يمين الواجهه بإطلالة على الشارع تتميز بأنها بجوار من الخدمات الخاصة بالمنطقة وبالقرب من المسجد وبنزينة توتال وطريق السويس الرئيسى . مالك أصيل
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة السابعة عمارات 220 م
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالحى الرابع غرب طوب أحمر بمساحة كلية 220 متر مقسمة إلى ( 3 غرف نوم - ريسبشن - مطبخ - 2 حمام - تراس ) بالطابق الأول متكرر واجهه أمامية شمال الواجهه بإطلالة على الشارع تتميز بقربها بأنها على بعد دقائق من المسجد ونادى هليوبوليس والخدمات . عداد كهرباء ومياة . مالك أصيل
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالحى الرابع غرب 220 م
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينه الشروق المنطقه الأولي 3/4 تشطيب بمساحه 200م مقسمه الي (3 غرف - 3حمام -ريسبشن ) بالدور الثاني باتجاه شرقي واجهه اماميه علي جنينه واسعه تتميز بقربها من منطقه النوادي و مدرسه BRITISH SCHOOL و قرب من الخدمات لها حصه في الارض الاسانسير راكب و العماره ساكنه بالكامل مع امكانيه البيع كاش او تقسيط
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بأرقى كمبوندات مدينة الشروق بكمبوند كيلوبترا بالاس تشطيب سوبر لوكس بمساحة كلية 205 متر مقسمة إلى ( 3 غرف نوم منهم غرفة ماستر بدريسنج - ريسبشن - مطبخ - 3 حمام - غرفة غسيل - 2 تراس ) بالطابق الثانى متكرر بإتجاه بحرى غربى بفيو رئيسى على اوبن اير وفيو خلفى على طريق السويس . البيع يشمل ( المطبخ - غرفتين النوم والدريسنج بدون الغرفة الماستر - 3 تكييفات - وحصة فى الجراج - وعضوية النادى تحت الإنشاء - 2 تليفزيون - والشقة شبابيك شاتر كهرباء )