تحديد معاينة

للبيع بأقل مقدم ارضي بحديقةB8 مساحة 84م+30 م بالفرش والاجهزة

7100000 جنيه
كود العقار : 29708
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B8 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 84 متر
مساحة الحديقة : 30
التشطيب : تشطيب شركة مميز
الغرف : 2
اتجاة العقار : بحرى
رقم الدور. : ارضي + حديقة
يطل على : جاردن -

للبيع بمدينتي B8 مجموعة 86 شقة ارضي بحديقة بمساحة اجمالية 84 م بحديقة خاصة 30 م الشقة اتجاه بحري فيـو جاردن مميز تشطيب الشركة المحدث ارضيات HDF بورسلين دهانات درجة عالية الجودة تأسيس مميز الشقة مقسمة الي ريسبشن قطعتين مطبخ مفتوح حمام ضيوف غرفتين بينهم غرفة ماستر بدريسينج وحمام خاص الشقة بموقع مميز جدا باطلالة علي الحدائق وقريبة لخدمات المرحلة

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2020
سنوات السداد : 13
اجمالى العقد : 2857830
المدفوع : 1600000
: --
الباقى : 1257830
: --
القسط الشهرى : 4200
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 107000
عدد الاقساط المتبقية : 0
تاريخ استحقاقة : 10
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 7100000
مدفوعات الوحدة : 1600000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 5500000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 7100000

اعلانات مشابهة

شقة للبيع بالتقسيط في Madinaty داخل كمبوند Privado Madinaty، بموقع مميز جدًا وإطلالة مباشرة على الجاردن واللاجون ومنطقة البحيرات، تتميز باتجاه قبلي غربي يوفر إضاءة طبيعية جيدة وتهوية ممتازة طوال اليوم، بمساحة إجمالية 84 م² تقع في الدور الثالث، نموذج E، ومقسمة إلى (2 غرف نوم + 1 حمام + ريسبشن + مطبخ + تراس)، بتشطيب شركة مميز عالي الجودة، داخل مجتمع سكني متكامل الخدمات يتميز بالهدوء والخصوصية والمساحات الخضراء، والشقة متاحة للبيع بنظام التقسيط.
بمدينتى شقة 84 م2 قبلي غربي للبيع تقسيط تطل على البحيرات
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بمدينتي في ال b6 مجموعه 67 بتشطيبات الشركه نموذج 30 بمساحه كليه 89 متر مقسمه الي ( 2 نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الرابع متكرر تطل علي الشارع الرئيسي تتميز بإنها امام ستراب مول وبالقرب منالفودكورت - منطقة المطاعم
شقه  للبيع  كاش بمدينتي 89متر في الB6
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بمدينتي في الb7مجموعه73 بتشطيبات سوبر لوكس نموذج 60 بمساحه كليه 89 متر مقسمه الي ( 2 نوم- 1حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الرابع متكرر تطل علي الشارع الرئيسي بإتجاه قبلي وتتميز بإنها امام منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب الفودكورت - منطقة المطاعم