تحديد معاينة

شقة للبيع بأفضل كمبوندات مدينة الشروق بمساحة 136متر

1400000 جنيه
شقة للبيع بأفضل كمبوندات مدينة الشروق بمساحة 136متر
كود العقار : 30034
شقق للبيع كاش
المدينة : الشروق
التبعية والمكان : كمبوندات -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 136 متر
التشطيب : طوب احمر
الغرف : 2
اتجاة العقار : بحرى
رقم الدور. : 1
يطل على : شارع رئيسى -

شقة للبيع كاش بمدينة الشروق باأفضل كمبوندات مددبينة الشروق ( المعادي فيو ) بدون تشطيب ( طوب احمر )بمساحة كلية 136 متر مقسمة إلي ( 2 غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الأول متكرر بإتجاه بحري بإطلالة مميزة علي شارع رئيسي و منطقة الفيلات . يتميز الكمبوند بأنه علي طريق السويس مباشرة و امام مدينتي . خالصه الثمن بالكامل وبها جميع الخدمات مدفوع وديعة الصيانه والجراج . بناء على رغبة مالك هذه الوحدة بعدم عرض صور لوحدته، جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات

البيانات المالية

السعر المطلوب : 1400000
سعر المتر : 10294
السعر شامل النادى : لا

اتصل الآن

عمر بيـومي
ايهاب
دعاء

أو سجل اتصال

اعلانات مشابهة

بالشروق الحي السادس حي توليب شقة بمساحة كلية146 م2 بالطابق 2 - احياء غير محدد تطل على نـارو جــاردن - عبارة عن 2 غرف نوم 1 حمام سوبر لوكس للبيع كاش
بالشروق شقة 146 م2 غير محدد للبيع كاش تطل على نـارو جــاردن
شقق للبيع
شقة أرضي بحديقة للبيع كاش بهليوبليس الجديدة ميني كومباوند الكورية الجديدة - نصف تشطيب - بمساحة 131 متر ومساحة حديقة 70 متر مقسمة إلى ( ريسبشن - 3 غرفة - مطبخ - 1 حمام - 2 تراس ) - بالطابق الأرضي - تطل علي شارع فرعي واسع - بها عداد كهرباء - بها مخزن بالجراچ - بها حصة بالجراچ - بها أسانسير - وديعة الصيانة مدفوعة بالكامل - تتميز بأنها بالقرب من سوديك إيست
شقة أرضي بحديقة للبيع كاش بهليوبليس ميني كومباوند الكورية
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بهليوبليس الجديدة ميني كومباوند الكورية الجديدة - نصف تشطيب - بمساحة 131 متر مقسمة إلى ( ريسبشن - 3 غرفة - مطبخ - 1 حمام - 2 تراس ) - بالطابق الأول - تطل علي شارع فرعي واسع - بها عداد كهرباء - بها مخزن بالجراچ - بها حصة بالجراچ - بها أسانسير من الجراچ - وديعة الصيانة مدفوعة بالكامل - تتميز بأنها بالقرب من سوديك إيست
شقة للبيع كاش بهليوبليس الجديدة ميني كومباوند الكورية
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة الثامنة عمارات نصف تشطيب بمساحة كلية 146 متر وجاردن خاصة بمدخل خاص مقسمة إلى ( 2 غرفة نوم - ريسبشن - مطبخ - 2 حمام ) بالطابق الأرضى واجهه أمامية بإطلالة على الشارع تتميز بأنها على بعد دقائق من مدرسة هلسنكى والمسجد وطريق السويس الرئيسى . حصة فى الأرض والجراج ومالك أصيل
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة الثامنة عمارات
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة الاولي عمارات تشطيب سوبر لوكس بمساحة كلية 140 متر ( تحميل قديم مقسمة إلي ( 2 غرفة +رسيبشن + 2 حمام +3 تراس +يمكن تقفيل غرفة ثالثة ) خلفية بالطابق الثالث بإتجاه بحري عداد كهربا ومياة وغاز توكيل للنفس وللغير (البيع بالمطبخ) يتميز بأنه علي بعد خطوات إلي مدرسة Elite وامام نادي جرين هيلز و نادي الشروق و علي بعد خطوات إلي تاون سنتر مول