تحديد معاينة

شقة للبيع بمدينة الشروق بالمستثمر الصغير بمساحة 150 م

1600000 جنيه
شقة للبيع بمدينة الشروق بالمستثمر الصغير بمساحة 150 م
كود العقار : 30108
شقق للبيع كاش
المدينة : الشروق
التبعية والمكان : احياء - الحى الاول غرب
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 150 متر
مساحة الحديقة : 35
التشطيب : سوبر لوكس
الغرف : 2
اتجاة العقار : بحرى
رقم الدور. : ارضي + حديقة

شقة للبيع كاش بالعفش بمدينة الشروق بالحي الأول بالمستثمر الصغير تشطيب سوبر لوكس بمساحة كلية 150 متر مقسمة إلي ( 2 غرف - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الأرضي بحديقة خاصة بإتجاه بحري واجهة امامية بإطلالة شارع تتميز بأنها علي بعد خطوات إلي تراس مول و محطة البنزين و رويال هاوس . بناء على رغبة مالك هذه الوحدة بعدم عرض صور لوحدته، جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات

البيانات المالية

السعر المطلوب : 1600000
سعر المتر : 10667
السعر شامل النادى : لا

اتصل الآن

ايهاب
دعاء

أو سجل اتصال

اعلانات مشابهة

شقة للبيع كاش بأفضل مناطق مدينة الشروق ( المنطقة السابعة عمارات ) 80% تشطيب بمساحة كلية 140 متر مقسمة إلى ( 3 غرف نوم - ريسبشن 3 قطع - مطبخ - 2 حمام - تراس ) بالطابق الثالث بفيو أمامى وإطلالة على جاردن وشارع رئيسى تتميز بأنها تبعد خطوات عن طريق السويس الرئيسى و امام بوابة مدينتي 2 و تبعد دقائق عن بنزينة total و بالقرب من منطقة الخدمات . يوجد جراج وعداد كهرباء
شقة للبيع بأفضل مناطق الشروق ( المنطقة السابعة عمارات )
شقق للبيع
شقة للبيع بمدينة الشروق بكومباوند المعادي فيو نصف تشطيب بمساحة كلية 144 متر مقسمة إلى ( 3 غرفة منهم غرفة ماستر - ريسيبشن - مطبخ - 2 حمام - 2 تراس ) كورنر بالطابق الأول بإطلالة علي شارع رئيسي داخل الكومباوند وجاردن وديعة الصيانة مدفوعة بالكامل بها حصة بالجراچ - تتميز بأنها بالقرب من بوابة 2 الشروق وطريق السويس - استلام فوري
شقة للبيع بمدينة الشروق بكومباوند المعادي فيو نصف تشطيب
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بأفضل كمبوندات مدينة الشروق بكمبوند باراديس ( منتجع الشروق ) تشطيب سوبر لوكس بمساحة كلية 141 متر مقسمة إلى ( 2 غرفة نوم - ريسبشن 2 قطعة - مطبخ - حمام - 2 تراس ) بالطابق الثالث متكرر بإتجاه بحرى قبلى وفيو مفتوح بداخل الكمبوند على الشارع والبارك والفيلات يتميز الكمبوند بأنه ملحق بمول باراديس و أمن 24 ساعة
شقة للبيع كاش بأفضل كمبوندات الشروق ( كمبوند منتجع الشروق )
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة السادسة تشطيب سوبر لوكس بمساحة كلية 152 متر مقسمة إلي ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الثالث بإتجاه بحري - جانبية - تتميز بأنها بالقرب من كمبوند المعادي فيو و بجوار المسجد - يوجد عداد كهرباء و مياة و حصة بالجراج و الأرض ويوجد أسانسير