تحديد معاينة

شقة راقية للبيع كاش بموقع مميز بكمبوند ( Springs )

2500000 جنيه
شقة راقية للبيع كاش بموقع مميز بكمبوند ( Springs ) شقة راقية للبيع كاش بموقع مميز بكمبوند ( Springs )شقة راقية للبيع كاش بموقع مميز بكمبوند ( Springs )شقة راقية للبيع كاش بموقع مميز بكمبوند ( Springs )شقة راقية للبيع كاش بموقع مميز بكمبوند ( Springs )شقة راقية للبيع كاش بموقع مميز بكمبوند ( Springs )شقة راقية للبيع كاش بموقع مميز بكمبوند ( Springs )شقة راقية للبيع كاش بموقع مميز بكمبوند ( Springs )
كود العقار : 30183
شقق للبيع كاش
المدينة : الشروق
التبعية والمكان : كمبوندات -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 223 متر
التشطيب : نصف تشطيب
الغرف : 3
اتجاة العقار : غير محدد
رقم الدور. : 3
يطل على : شارع رئيسى - شارع جانبى -

شقة للبيع كاش بأفضل كمبوندات مدينة الشروق كمبوند springs حسن علام نصف تشطيب بمساحة كلية 223 متر مقسمة إلى ( 3 غرف نوم منهم غرفة ماستر + غرفة معيشة مفتوحة + ريسبشن 3 قطع + مطبخ + 2 حمام إضافى + 2 تراس ) بالطابق الثالث متكرر بإطلالة على شارع رئيسى وشارع جانبى ويتميز الكمبوند بوقوعه مباشرة على طريق السويس وأمام بوابة 2 مدينتى وعلى بعد دقائق معدودة من نادي الشروق ونادي هليوبوليس

البيانات المالية

السعر المطلوب : 2500000
سعر المتر : 11211
السعر شامل النادى : لا

اتصل الآن

دعاء
ايهاب
عمر بيـومي

أو سجل اتصال

اعلانات مشابهة

رووف للبيع كاش بمدينة الشروق بالحي الخامس ( حي النادي ) نصف تشطيب بمساحة كلية 230 متر مباني و 230م تراس مقسمة إلي ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن 3 قطع - مطبخ - تراس ) بجميع الاتجاهات واجهة امامية بفيو مفتوح ( بانوراما ) و حضانة تتميز بأنها بالقرب من نادي هليوبوليس و الجامعة البريطانية و مول سيتي بلازا
شقق للبيع
شقه للبيع كاش في الحي الثالث شرق بمدينة الشروق تشطيب سوبر لوكس بمساحه كليه 212 متر مقسمه الى ( ريسبشن 3 قطع - 3 غرف منهم ماستر- 2حمام - مطبخ امريكي - تراس ) بالطابق الثاني الشقة بموقع مميز جدا و غير مجروحه بالكامل تطل على منطقة خدمات و شارع و ترى ابراج العاصمة الادارية يوجد بها عدادات كهرباء و ماء لها حصة في الارض
شقه للبيع كاش في الحي الثالث شرق بمدينة الشروق
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالحي الثاني شرق -90% تشطيب - بمساحة كلية 225 متر مقسمة إلى ( ريسيبشن - 1 غرفة ماستر - 2 غرفة - مطبخ - حمام - 3 تراس ) بالطابق الثاني بإطلالة على ميدان - حصة بالجراج - عداد كهرباء - تتميز بأنها بالقرب من تراس مول والطريق الأوسط
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالحي الثاني شرق - سوبر لوكس
شقق للبيع
روف للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة الاولي عمارات نصف تشطيب بمساحة كلية 223 متر + 217 متر تراس مقسم إلي ( 4 غرف منهم غرفة ماستر - 3 حمام -ريسبشن 3 قطع - مطبخ - تراس ) بالطابق الرابع بإجاه بحري يتميز بأنه علي بعد خطوات إلي مدرسة Elite و بجوار نادي جرين هيلز و نادي الشروق و علي بعد دقائق إلي تاون سنتر مول
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بالحي الثالث شرق مدينه الشروق نصف تشطيب بمساحه كليه:232م مقسمه الي: 3 غرف نوم + 3 حمام + رسبشن + مطبخ بأتجاه بحري بأطلاله مميزه علي جاردن وشارع رئيسي وتتميز بقربها من تراس مول ومنطقه الخدامات لها حصه بالجراج والارض