تحديد معاينة

شقه للبيع بمدينتي106م+40حديقه في B10تطل علي الشارع الرئيسي

6700000 جنيه
 شقه للبيع بمدينتي106م+40حديقه في B10تطل علي الشارع الرئيسي  شقه للبيع بمدينتي106م+40حديقه في B10تطل علي الشارع الرئيسي شقه للبيع بمدينتي106م+40حديقه في B10تطل علي الشارع الرئيسي شقه للبيع بمدينتي106م+40حديقه في B10تطل علي الشارع الرئيسي شقه للبيع بمدينتي106م+40حديقه في B10تطل علي الشارع الرئيسي
كود العقار : 30245
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B10 -
النموذج : 04
نوع العقار : شقق
المساحة : 106 متر
مساحة الحديقة : 40
التشطيب : سوبر لوكس
الغرف : 3
اتجاة العقار : شرقى
رقم الدور. : ارضي + حديقة
يطل على : شارع رئيسى - بـارك -

شقة للبيع كاش بمدينتي في B10 مجموعة 101 بتشطيبات سوبر لوكس نموذج 04 بمساحة كلية 106 متر و حديقة 40 متر مقسمة إلي ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن قطعتين - مطبخ - تراس ) بالطابق الارضي بحديقه خاصه بإتجاه شرقي بإطلالة علي الشارع الرئيسي و parking و تتميز بأنها بجوار منطقة الخدمات الخاصة بالمرحلة و المسجد

البيانات المالية

السعر المطلوب : 6700000
سعر المتر : 63208

اعلانات مشابهة

شقة للبيع بالتقسيط بمدينتي في Privado أول و أحدث كمبوند داخل مدينتي يتميز الكمبوند بالمناظر الطبيعية و البحيرات الصناعية الكمبوند الشقة تشطيبات الشركة المميزة التي لم تسبق بمدينتي مجموعة 92بمساحة كلية 101م- 50 حديقه خاصه مدخل A مقسمة إلي ( 2 غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بإتجاه قبلي علي بارك فيو بتسهيلات في السداد . الاجمالي يشمل الوديعة ، الوحدة مستلمة بالفعل ? سيتم التنازل بالنادي
ارضي بحديقه للبيع بكمبوند بريفادو 101- 50 G بحري بمدينتي
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهلات علي 10 سنوات بمدينتي في ال B14 مجموعه 142 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 115 متر مقسمه الي ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الاول بإطلاله مميزه علي وايد جاردن فيو بإتجاه قبلى وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 143 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 115متر مقسمه الي ( 3 نوم - 2حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثاني متكرر تطل علي وايد جاردن بإتجاه بحري وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بتسهيلات علي وايد جاردن بمدينتي 116متر في الB14
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الb14 احداث مراحل المدينه مجموعه 143 بتشطيبات الشركه المميزه ) بمساحه كليه 107متر مقسمه الي ( 3 غرف نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الخامس تطل علي وايد جاردن بإتجاه قبلي وتتميز بإنها امام منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات