تحديد معاينة

شقة للبيع كاش بأفضل مناطق الشروق بالمنطقة الثامنة عمارات

1850000 جنيه
شقة للبيع كاش بأفضل مناطق الشروق بالمنطقة الثامنة عمارات
كود العقار : 31459
شقق للبيع كاش
المدينة : الشروق
التبعية والمكان : مناطق - المنطقة الثامنة عمارات
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 168 متر
التشطيب : سوبر لوكس
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحرى
رقم الدور. : 3
يطل على : شارع رئيسى - جاردن -

شقة للبيع كاش بأفضل مناطق مدينة الشروق بالمنطقة الثامنة عمارات تشطيب سوبر لوكس بمساحة كلية 168 متر مقسمة إلى ( 3 غرف نوم - ريسبشن 3 قطع - مطبخ - 2 حمام - تراس ) بالطابق الثالث بإتجاه بحرى وواجهه أمامية بإطلالة على الشارع والجاردن تتميز بأنها على بعد خطوات من المسجد وعلى بعد دقائق من مدرسة هلنسكى وبالقرب من كمبوند حسن علام . عداد كهرباء

البيانات المالية

السعر المطلوب : 1850000
سعر المتر : 11012
السعر شامل النادى : لا

اتصل الآن

دعاء
عمر بيـومي
ايهاب

أو سجل اتصال

اعلانات مشابهة

شقة للبيع بالشروق بكمبوند وصال ريزيدنس تشطيب الشركة بمساحة كلية 170متر مقسمة إلى ( 3 غرف نوم منهم غرفة ماستر - ريسبشن - مطبخ - 3 حمام - تراس ) بالطابق الرابع بإطلالة على جاردن يتميز الكمبوند بأنه يبعد 5 دقائق من الجامعة البريطانية وأكادمية الشروق و 8 دقائق من مدينتي و 14 دقيقة من طريق السويس الصحراوي و 20 دقيقة من الرحاب و 25 دقيقة من شارع التسعين الشمالي
شقق للبيع
شقة أرضى بجاردن للبيع كاش بمدينة الشروق بكمبوند جراندا الشروق نصف تشطيب بمساحة كلية 167 متر وجاردن خاصة بمساحة 45 متر مقسمة إلى ( 3 غرف نوم منهم غرفة ماستر - ريسبشن - مطبخ - 3 حمام - تراس ) بإطلالة على الشارع يتميز الكمبوند بإكتمال خدماته ( جولدز جيم -حمام سباحة - بحيرات - ملاعب اطفال - ملاعب كرة قدم و باسكت و طايرة - اكبر حضانه اطفال - امن 24 ساعه ) . شامل الجراج ووديعة الصيانة والعدادات
شقة أرضى بجاردن للبيع كاش بمدينة الشروق كمبوند جراندا الشروق
شقق للبيع
بيزمنت للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة الثانية عمارات تشطيب سوبر لوكس بمساحة كلية 177 متر مقسمة إلي ( 4 غرف - 2 حمام - ريسبشن 3 قطع - مطبخ اميريكان - تراس - حديقة خاصة ) بالطابق الأرضي بإتجاه بحري تتميز بإطلالها علي شارع رئيسي و تتميز بأنها امام منطقة خدمات و بالقرب من منطقة النوادي و علي بعد خطوات إلي طريق الحرية .
شقة للبيع بمدينة الشروق بالمنطقة الثانية عمارات بإتجاه بحري
شقق للبيع
شقة أرضى بجاردن للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة الخامسة عمارات تشطيب سوبر لوكس بمساحة كلية 176 متر وجاردن خاصة بمساحة 96 متر مقسمة إلى ( 3 غرف نوم منهم غرفة ماستر - ريسبشن - مطبخ - 2 حمام ) واجهه أمامية بإطلالة على الشارع تتميز بقربها من المسجد و على بعد دقائق من الرمكز الطبى العالمى والسوبر ماركت . حصة فى الأرض والجراج ومخزن بالجراج . عداد كهرباء ومياة