تحديد معاينة

بمدينتى شقة 113 م2 شرقى للبيع كاش تطل على شارع رئيسى

5300000 جنيه
بمدينتى شقة 113 م2 شرقى للبيع كاش تطل على شارع رئيسى
كود العقار : 31817
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B6 -
النموذج : 40
نوع العقار : شقق
المساحة : 113 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : شرقى
رقم الدور. : ارضى
يطل على : شارع رئيسى - بـارك - الفودكورت - منطقة المطاعم -

بمدينتى شقة بمساحة كلية113 م2 بالطابق ارضى - B6 نموذج 40 شرقى تطل على شارع رئيسى - بـارك - الفودكورت - المناطق المفتوحة - عبارة عن 3 غرف نوم 2 حمام تشطيب الشركة للبيع كاش

البيانات المالية

السعر المطلوب : 5300000
سعر المتر : 46903
السعر شامل النادى : لا
باقي 4 اقساط قيمه القسط الواحد 132 الف في السنه

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بمدينتي في الb2 مجموعه 22 بتشطيب فندقي راقي نموذج ( 100) بمساحه كليه107 متر مقسمه الي ( 2نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الرابع متكرر تتميز بإنها تطل علي جاردن فيو بإتجاه قبلي وتبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من مجمع البنوك
شقه للبيع  بتسهيلات علي 7 سنوات بمدينتي 107متر   في الb2
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي في الb14 مجموعه 143 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 109متر مقسمه الي ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطيخ -2 تراس ) بالطابق الثالث متكرر تطل علي بارك فيو بإتجاه شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنه بمدينتي 109متر في الB14
شقق للبيع
شـقـه للبيـع بالتقـسيـط علـي 10 سـنـوات بارقـي مراحـل مدينتـي مرحله B14 مـجمـوعـه 143 بتشـطيبـات الشـركـه المميـزه - افضـل استغـلال للمسـاحـه بـاقـل نسـبـه تهـديـر مسـاحـه كليـه 109م2 مـقسمـه الـي ( 3 نوم - 2حمام - ريسبشـن - مـطبـخ - 2 تراس ) بالطابق الاول متكرر تـطـل علي بارك وتتميز بإنها امام منـطقـه الخـدمـات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقة للبيع بمدينتي 109م بارك فيو مفتوح بجوار الخدمات بB14
شقق للبيع
شـقـه للبيـع بالتقـسيـط علـي 10 سـنـوات بارقـي مراحـل مدينتـي مرحله B14 مـجمـوعـه 143 بتشـطيبـات الشـركـه المميـزه - افضـل استغـلال للمسـاحـه بـاقـل نسـبـه تهـديـر مسـاحـه كليـه 108م - 50 G مـقسمـه الـي ( 3 نوم - 2حمام - ريسبشـن - مـطبـخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي بحديقة ناصية غيـر مـجـروحـه نهائيا تـطـل علي نارو جـاردن وشارع رئيسي بإتجـاه غربي وتتميز بإنها تبعـد خطـوات من منـطقـه الخـدمـات الخاصه بالمرحله والمسجد الوحده استـلام خلال 3 سنين