تحديد معاينة

شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالحى الثانى شرق 165 متر

1550000 جنيه
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالحى الثانى شرق 165 متر
كود العقار : 31935
شقق للبيع كاش
المدينة : الشروق
التبعية والمكان : احياء - الحى الثانى شرق
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 165 متر
التشطيب : نصف تشطيب
الغرف : 3
اتجاة العقار : غير محدد
رقم الدور. : 2
يطل على : شارع رئيسى -

شقة للبيع بمدينة الشروق بالحى الثانى شرق نصف تشطيب بمساحة كلية 165 متر مقسمة إلى ( 3 غرف نوم منهم غرفة ماستر - ريسبشن 3 قطع - مطبخ - 3 حمام - تراس ) بالطابق الثانى واجهه أمامية بإطلالة على الشارع تتميز بقربها من المسجد وعلى بعد دقائق من تراس مول والمدرسة

البيانات المالية

السعر المطلوب : 1550000
سعر المتر : 9394
السعر شامل النادى : لا

اتصل الآن

عمر بيـومي
دعاء
ايهاب

أو سجل اتصال

اعلانات مشابهة

شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة الرابعة تشطيب سوبر لوكس بمساحة كلية 168 متر و حديقة بانوراما 45 متر مقسمة إلي ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن 3 قطع - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي بإطلالة مميزة علي حديقة خارجية مزروعة بالكامل و يوجد حصة بالجراج و مدخل خاص .
شقة للبيع بمدينة الشروق بالمنطقة الرابعة 168متر + حديقة 45 م
شقق للبيع
شقة أرضى بجاردن للبيع كاش بمدينة الشروق بكمبوند جراندا الشروق نصف تشطيب بمساحة كلية 167 متر وجاردن خاصة بمساحة 45 متر مقسمة إلى ( 3 غرف نوم منهم غرفة ماستر - ريسبشن - مطبخ - 3 حمام - تراس ) بإطلالة على الشارع يتميز الكمبوند بإكتمال خدماته ( جولدز جيم -حمام سباحة - بحيرات - ملاعب اطفال - ملاعب كرة قدم و باسكت و طايرة - اكبر حضانه اطفال - امن 24 ساعه ) . شامل الجراج ووديعة الصيانة والعدادات
شقة أرضى بجاردن للبيع كاش بمدينة الشروق كمبوند جراندا الشروق
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة الخامسة عمارات 3\4 تشطيب بمساحة كلية 160 متر + حديقة خاصة 33 متر مقسمة إلي ( 3 غرف منهم غرفة ماستر - 3 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الارضي بحديقة خاصة واجهة امامية بإطلالة مميزة علي شارع الحرية مباشرة تتميز بأنها بجوار كمبوند حسن علام و المعادي فيو و بالقرب من المسجد و مستشفي المركز الطبي الدولي .
شقة للبيع بأفضل مناطق مدينة الشروق بمساحة 160 متر
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة الرابعة عمارات طوب احمر بمساحة كلية 165 متر مقسمة إلي ( 3 غرف منهم غرفة ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثالث و ليس اخير بإتجاه قبلي واجهة امامية بإطلالة مميزة علي شارع و فيو بانوراما تتميز بأنها بالقرب من مدرسة الجولف و مستشفي رويال و علي بعد دقيقتين إلي منطقة الخدمات . يوجد اسانسير بالعمارة . مع امكانية البيع بالتقسيط .