تحديد معاينة

شقه للبيع بمدينتي 70متر+45حديقه في الb10 تطل علي نارو جاردن

5500000 جنيه
شقه للبيع بمدينتي 70متر+45حديقه في الb10 تطل علي نارو جاردن
كود العقار : 31940
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B10 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 70 متر
مساحة الحديقة : 45
التشطيب : سوبر لوكس
الغرف : 2
اتجاة العقار : بحري غربي
رقم الدور. : ارضي + حديقة
يطل على : بـارك -

شقه للبيع بمدينتي في الb10 مجموعه 103 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 70متر + 45 حديقه خاصه مقسمه الي ( 2نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - حديقه ) بالطابق الارضي بحديقه خاصه نطل علي بارك ونارو جاردن فيو بإتجاه بحري غربي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله و المسجد

البيانات المالية

السعر المطلوب : 5500000
سعر المتر : 78571

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بتقسط علي 10 سنوات بإحداث مراحل مدينتي في الB8 مجموعه 89 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 77 متر مقسه الي (2نوم - 1حمام - ريسبشن -مطبخ -2تراس ) بالطابق الثاني تطل علي بارك بإتجاه بحرى وتتميز بإنها تبعد خطوات الي النادي الرياضي وبالقرب من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وشارع الشانزليزية
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي 77متر في الB8
شقق للبيع
شقه للبيع كاش شامل الفرش والاجهزه بمدينتي في الB11 مجموعه 113 بتشطيبات سوبر لوكس بمساحه كليه 70 متر مقسمه الي ( 2 نوم -1 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي بدون حديقه تطل علي بارك بإتجاه غربي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله وبالقرب من الكرافت زون
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 11 سنه بمدينتي في الb14 مجموعه 142 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 72متر +45حديقه خاصه مقسمه الي (2نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الارضي بحديقه خاصه تطل علي بارك بإتجاه شرقي قبلي تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي 72م+45حديقه في الb14
شقق للبيع
شقة للبيع بالتقسيط في مدينتي داخل مشروع Privado، بموقع مميز داخل الكمبوند وقريبة من الخدمات، وتتمتع بإطلالة مباشرة على اللاندسكيب والبحيرات. تقع الوحدة بالدور الأرضي بحديقة خاصة، بمساحة داخلية 70 م² بالإضافة إلى حديقة 35 م²، ومقسمة إلى (غرفة نوم و حمام وريسبشن ومطبخ وتراس). الشقة بتشطيبات فندقية مميزة وجاهزة للاستلام الفوري، وتشمل الجراج والتكييفات والعدادات، مع إمكانية استلامها بالمطبخ أو بدون حسب رغبة. متاحة بنظام تقسيط مريح يصل حتى 9 سنوات، مما يجعلها فرصة مناسبة للسكن أو الاستثمار داخل واحدة من أفضل مراحل مدينتي.