تحديد معاينة

شقة للبيع بأرقى كمبوندات الشروق بكمبوند الباتيو كازا

5500000 جنيه
شقة للبيع بأرقى كمبوندات الشروق بكمبوند الباتيو كازا شقة للبيع بأرقى كمبوندات الشروق بكمبوند الباتيو كازا شقة للبيع بأرقى كمبوندات الشروق بكمبوند الباتيو كازا شقة للبيع بأرقى كمبوندات الشروق بكمبوند الباتيو كازا شقة للبيع بأرقى كمبوندات الشروق بكمبوند الباتيو كازا
كود العقار : 32167
شقق للبيع كاش
المدينة : الشروق
التبعية والمكان : كمبوندات -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 165 متر
التشطيب : سوبر لوكس
الغرف : 3
اتجاة العقار : غير محدد
رقم الدور. : 2
يطل على : شارع رئيسى -

شقة للبيع بأرقى كمبوندات الشروق بكمبوند الباتيو كازا تشطيب سوبر لوكس بمساحة كلية 165 متر مقسمة إلى ( 3 غرف نوم منهم غرفة ماستر بدريسنج - ريسبشن - مطبخ - 2 حمام - تراس ) بالطابق الثانى متكرر بإطلالة على الشارع يتميز الكمبوند بإكتمال خدماته وقربه من طريق السويس الرئيسى . كاملة العدادات والسعر شامل المطبخ والدريسنج

البيانات المالية

السعر المطلوب : 5500000
سعر المتر : 33333
السعر شامل النادى : لا

اتصل الآن

ايهاب
دعاء

أو سجل اتصال

اعلانات مشابهة

شقه للبيع كاش بكمبوند جراند لايف الشروق نصف تشطيب بمساحه كليه: 160م مقسمه الي: 3 غرف نوم منهم غرفه ماستر + 2 حمام + رسبشن + مطبخ بالطابق الثاني بأتجاه شرقي غربي وتتميز بأطلاله مميزه علي حمامات السباحه السعر شامل مصاريف الصيانه وحصه بالجراج
شقه للبيع بكمبوند جراند لايف الشروق استلام فوري
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالحي الثالث شرق 90% تشطيب بمساحة كلية 165 متر مقسمة إلي ( 3 غرف منهم غرفة ماستر - 3 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الاول متكرر واجهة امامية بإطلالة شارع رئيسي تتميز بأنها تتميز بأنها بالقرب من المسجد و ماربيلا مول .
شقة للبيع بمدينة الشروق بمساحة 165 م دور متكرر
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة الثامنة عمارات نصف تشطيب بمساحة كلية 171 متر مقسمة إلى ( 3 غرف نوم منهم غرفة ماستر - ريسبشن - مطبخ - 2 حمام - تراس ) بالطابق الثالث واجهه أمامية ناصية بإطلالة على الشارع والجاردن تتميز بقربها من طريق السادات والمدرسة وعلى بعد دقائق من طريق السويس الرئيسى . حصة بالأرض والجراج وعداد كهرباء ومياة وأسانسير وروف معزول
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة الثامنة عمارات
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالحى الرابع غرب نصف تشطيب بمساحة كلية 160 متر وجاردن خاصة بمساحة 40 متر مقسمة إلى ( 3 غرف نوم - ريسبشن - مطبخ - 2 حمام ) بالطابق الأرضى واجهه أمامية بإطلالة على الشارع والجاردن تتميز بأنها على بعد دقائق من نادى هليوبوليس والجامعة البريطانية وبالقرب من المدرسة . عداد كهرباء ومالك أصيل
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالحى الرابع غرب
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة الثامنة عمارات نصف تشطيب بمساحة كلية 165 متر مقسمة إلى ( 3 غرف نوم - ريسبشن - مطبخ - 2 حمام - تراس ) بالطابق الثالث واجهه أمامية بإطلالة على الشارع تتميز بقربها من المسجد وعلى بعد دقائق من المدرسة وطريق السويس الرئيسى