تحديد معاينة

للبيع بمدينتى فيلا i مودرن بأقل مقدم وتسهيلات حتي 2027

1300000 جنيه
للبيع بمدينتى فيلا i مودرن بأقل مقدم وتسهيلات حتي 2027
كود العقار : 32214
فيلات للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : VG5 -
النموذج : i-modern
نوع العقار : فيلات
المساحة : 238 متر
مساحة المبنى : 231
التشطيب : طوب احمر
الغرف : 3
اتجاة العقار : قبلى
يطل على : شارع رئيسى -

فيلا للبيع بالتقسيط بمدينتى بمنطقه VG5 مجموعه21 نموذج I modern بمساحه ارض 238م ومساحه مباني 231م تتكون من ( 3 غرف نوم منهم 1 مستر بحمام و 1 بتراس + 2 حمام اضافي + مطبخ + غرفه خزين بالمطبخ + رسبشن قطعتين + غرفه معيشه + غرفه بالروف ) باتجاه قبلي باطلالة شارع رئيسي بتسهيلات حتى 2027

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2023
سنوات السداد : 0
اجمالى العقد : 12044475
المدفوع : 900000
: --
الباقى : 11144475
: --
القسط الشهرى : 32985
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 899650
عدد الاقساط المتبقية : 0
تاريخ استحقاقة : 5
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 1300000
مدفوعات الوحدة : 900000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 400000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 1300000
توتال العقد 11373870 وديعة 670605

اعلانات مشابهة

فيلا رباعية للبيع كاش بمدينتي في ال VG5 مجموعه 18 بتشطيبات الشركه نموذج ( II ) كلاسيك بمساحه ارض 238 مساحة مباني 180 م مقسمه الي الدور الارضي ( ريسبشن 3 قطع - مطبخ - حمام للضيوف + الدور الاول 3 غرف منهم واحدة ماستر - 1حمام اضافي - ليفينج + غرفة خدمات بالحمام بالروؤف ) تطل عل الشارع الرئيسي بإتجاه قبلي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقة الثاوث بارك ودقائق لمنطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
فيلا رباعية للبيع بمدينتي بVG5نموذج i تطل علي الشارع الرئيسي
فيلات للبيع
بمدينتى فيلا بمساحة كلية238 م2 مساحة المبنى 231 م2 - VG5 قبلى تطل على شارع رئيسى - جاردن متوسط - عبارة عن 3 غرف نوم 3 حمام طوب احمر للبيع كاش
بمدينتى فيلا 238 م2 قبلى للبيع كاش تطل على شارع رئيسى
فيلات للبيع
فيلا للبيـع الكاش بمدينتي بارقي مراحل مدينتي VG5 مجموعه 21 نمـوذج ( I ) مـودرن مساحه ارض237م و مساحه مباني 231م تتكون من ( 3 غرف نوم منهم 1 مستر + 2 حمام اضافي + مطبخ + رسبشن قطعتين + غرفه معيشه + غرفه خدامات بالروف ) التي تتميـز بالشـكل المعمـاري المـودرن بـأطلالـه عـلي شارع جانبي و بـأتجـاه مميـز بحري شرقي بمـوقـع متميـز جـدا بالقـرب من الخدمات الخاصه بالمرحله