تحديد معاينة

استديو للبيع بتقسيط مساحة 67 م في مدينتي b14

2000000 جنيه
استديو للبيع بتقسيط مساحة 67 م في مدينتي b14
كود العقار : 32266
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B14 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 67 متر
التشطيب : تشطيب شركة مميز
الغرف : 1
اتجاة العقار : بحرى
رقم الدور. : ارضى
يطل على : بـارك -

استديو للبيع بإحداث مراحل مدينتي في الb14 مجموعه 141بتشطيبات الشركه نموذج ( 14) بمساحه كليه 67متر مقمسه الي ( 1 غرف نوم - حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الارضي تطل علي نارو جاردن فيو بإتجاه بحري صريح وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 5 2023
سنوات السداد : 12
اجمالى العقد : 3061410
المدفوع : 700000
: --
الباقى : 2361410
: --
القسط الشهرى : 8265
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 84200
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 2000000
مدفوعات الوحدة : 700000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 1300000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 2000000
باقي 2300000 علي 9 سنين مطلوب قسط 300 الف في شهر يونيو

اعلانات مشابهة

استوديو للبيع بمدينتي داخل كمبوند بريفادو بتسهيلات علي 7 سنوات مجموعه 92 بتشطيبات الشركه المميزه مدخل (B ) بمساحه كليه 65 متر مقسمه الي ( 1 نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس) بالطابق الرابع متكرر بإطلاله مميزه علي جاردن فيو بإتجاه بحري وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاص بالمرحله والمسجد
استوديو للبيع بمدينتي بتسهيلات 65م داخل كمبوند بريفادو
شقق للبيع
شقه (استديو )للبيع بتسهيلات علي7 سنوات بمدينتي في بريفادو مجموعه 132 بتشطيبات شركة مميزة مدخل (A) بمساحه كليه 63 متر -مقسمه الي ( 1 نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق التاني باطلالة مميزه بالقرب من الخدمات الصور المعروضه قريبه من الواقع وليست مطابقه له لطلب الصور او المعاينات الرجاء التواصل مع احد اعضاء المبيعات
استوديو للبيع بمدينتي بريفادو مج132(63متر)بتسهيلات في السداد
شقق للبيع
شقه للبيع بالتقسيط بمدينتي في الB8 مجموعه 89 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 69 متر مقسمه الي ( 2 غرف نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الارضي تطل علي بارك وبإتجاه شرقي وتتميز بإنها بالقرب من نادي مدينتي الرياضي وبعد دقائق لمنطقة الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد باقل مقدم واقساط