تحديد معاينة

شقة للبيع بمدينة الشروق بالمنطقة السادسة سوبر لوكس

1550000 جنيه
شقة للبيع بمدينة الشروق بالمنطقة السادسة سوبر لوكس شقة للبيع بمدينة الشروق بالمنطقة السادسة سوبر لوكسشقة للبيع بمدينة الشروق بالمنطقة السادسة سوبر لوكسشقة للبيع بمدينة الشروق بالمنطقة السادسة سوبر لوكس
كود العقار : 32307
شقق للبيع كاش
المدينة : الشروق
التبعية والمكان : مناطق - المنطقة السادسة عمارات
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 152 متر
التشطيب : سوبر لوكس
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحرى
رقم الدور. : 3

شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة السادسة تشطيب سوبر لوكس بمساحة كلية 152 متر مقسمة إلي ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الثالث بإتجاه بحري - جانبية - تتميز بأنها بالقرب من كمبوند المعادي فيو و بجوار المسجد - يوجد عداد كهرباء و مياة و حصة بالجراج و الأرض ويوجد أسانسير

البيانات المالية

السعر المطلوب : 1550000
سعر المتر : 10197
السعر شامل النادى : لا

اتصل الآن

دعاء
ايهاب

أو سجل اتصال

اعلانات مشابهة

شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة الثالثة - نصف تشطيب - بمساحة كلية 162 متر مقسمة إلى ( ريسبشن - 3 غرفة - مطبخ - 2 حمام - 2 تراس ) -امامى بالطابق الثالث - تطل علي الشارع الرئيسي الفاصل بين المنطقة الثالثة والرابعة - تتميز بأنها بالقرب من الرابط الثالث ومن طريق الحرية
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة الثالثة - نصف تشطيب
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بمدينه الشروق المنطقه الثالثه بمساحه 160م الدور الاول خلفيه نص تشطيب التقسيمه (رسيبشن - 3 غرف . 2 حمام . رسيبشن . مطبخ) . بالقرب من مستشفي رويال و سيشي مول . يوجد مكان اسانسير و عداد كهرباء . مالك اصيل
شقه للبيع خلفي 155م نص تشطيب المنطقه التالته الشروق
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بأفضل كمبوندات مدينة الشروق بكمبوند دار مصر تشطيب سوبر لوكس بمساحة كلية 150 متر وجاردن خاصة 150 متر مقسمة إلى ( 3 غرف نوم منهم غرفة ماستر - ريسبشن - مطبخ - 3 حمام - تراس ) بالطابق الأرضى بإتجاه غربى بإطلالة على الجاردن تتميز بقربها من مول تاون سنتر ونادى جرين هيلز وبالقرب من منطقة الخدمات
شقة للبيع كاش بأفضل كمبوندات الشروق بكمبوند دار مصر
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بأفضل الاحياء ( حي الثالث غرب ) نصف تشطيب بمساحة كلية 155 متر + 30 متر حديقة خاصة مقسمة إلي ( 3 غرف منهم غرفة ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ- تراس ) بالطابق الأرضي بإتجاه بحري واجهة أمامية و تتميز بأنها تطل علي نارو جاردن و تطل علي منطقة الخدمات ( تحت الانشاء ) و مسجد و بالقرب من افق اكاديمي و حضانة . مع امكانية البيع بالتقسيط .
شقة للبيع بمدينة الشروق بالحي الثالث غرب امام منطقة الخدمات
شقق للبيع
شقة للبيع بالبروج مرحلة نوار - تشطيب سوبر لوكس بالتكيفات - بمساحة كلية 150 متر - مقسمة إلى ( ريسبشن - غرفة ماستر بدريسينج - 2 غرفة - مطبخ - 2 حمام - غرفة تخزين - 2 تراس ) - بالطابق الأول - واجهة بحري تطل علي حديقة وعمارات - الإستلام 2026 بعداد كهرباء ومياه وغاز - بها أسانسير - يتميز الكومباوند بقريه من المركز الطبي العالمي ومن القطار الكهربائي