تحديد معاينة

شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة الثالثة - نصف تشطيب

600000 جنيه
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة الثالثة - نصف تشطيب
كود العقار : 32594
شقق للبيع كاش
المدينة : الشروق
التبعية والمكان : مناطق - المنطقة الثالثة عمارات
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 162 متر
التشطيب : نصف تشطيب
الغرف : 3
اتجاة العقار : غير محدد
رقم الدور. : 3
يطل على : شارع رئيسى -

شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة الثالثة - نصف تشطيب - بمساحة كلية 162 متر مقسمة إلى ( ريسبشن - 3 غرفة - مطبخ - 2 حمام - 2 تراس ) -امامى بالطابق الثالث - تطل علي الشارع الرئيسي الفاصل بين المنطقة الثالثة والرابعة - تتميز بأنها بالقرب من الرابط الثالث ومن طريق الحرية

البيانات المالية

السعر المطلوب : 600000
سعر المتر : 3704
السعر شامل النادى : لا
متبقي 900000 علي سنتين بدون فوائد

اتصل الآن

ايهاب
دعاء

أو سجل اتصال

اعلانات مشابهة

شقة للبيع كاش بأفضل مناطق مدينة الشروق بالمنطقة الثامنة عمارات تشطيب سوبر لوكس بمساحة كلية 168 متر مقسمة إلى ( 3 غرف نوم - ريسبشن 3 قطع - مطبخ - 2 حمام - تراس ) بالطابق الثالث بإتجاه بحرى وواجهه أمامية بإطلالة على الشارع والجاردن تتميز بأنها على بعد خطوات من المسجد وعلى بعد دقائق من مدرسة هلنسكى وبالقرب من كمبوند حسن علام . عداد كهرباء
شقة للبيع كاش بأفضل مناطق الشروق بالمنطقة الثامنة عمارات
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة الرابعة تشطيب سوبر لوكس بمساحة كلية 168 متر و حديقة بانوراما 45 متر مقسمة إلي ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن 3 قطع - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي بإطلالة مميزة علي حديقة خارجية مزروعة بالكامل و يوجد حصة بالجراج و مدخل خاص .
شقة للبيع بمدينة الشروق بالمنطقة الرابعة 168متر + حديقة 45 م
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بمدينه الشروق المنطقه الثالثه بمساحه 160م الدور الاول خلفيه نص تشطيب التقسيمه (رسيبشن - 3 غرف . 2 حمام . رسيبشن . مطبخ) . بالقرب من مستشفي رويال و سيشي مول . يوجد مكان اسانسير و عداد كهرباء . مالك اصيل
شقه للبيع خلفي 155م نص تشطيب المنطقه التالته الشروق
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة الثالثة عمارات تشطيب سوبر لوكس بمساحة كلية 155 متر مقسمة إلي ( 3 غرف منهم غرفة ماستر بحمام و دريسنج - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الثاني متكرر بإتجاه بحري غربي واجهة خلفية تتميز بأنها بالقرب من منطقة الخدمات .
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بتشطيبات خاصة 155 متر
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بالمنطقه السادسه امام كمبوند حسن علام بمدينة الشروق تشطيب هاي لوكس بمساحه كليه 168 متر مقسمه الى (ريسبشن - 3 غرف - مطبخ - 2 حمام - تراس ) بالطابق الثالث وليس الاخير مبني روف فوقه ويوجد اسانسير بإطلاله على الكمبوند وشارع رئيسي غير مجروحه نهائيا بالفرش تتميز المنطقه السادسه بالهدوء واكتمال الخدمات والقرب من طريق السويس .