تحديد معاينة

شقة أرضى بجاردن للبيع كاش بمدينة الشروق كمبوند جراندا الشروق

4000000 جنيه
شقة أرضى بجاردن للبيع كاش بمدينة الشروق كمبوند جراندا الشروق شقة أرضى بجاردن للبيع كاش بمدينة الشروق كمبوند جراندا الشروقشقة أرضى بجاردن للبيع كاش بمدينة الشروق كمبوند جراندا الشروق
كود العقار : 33060
شقق للبيع كاش
المدينة : الشروق
التبعية والمكان : كمبوندات -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 167 متر
مساحة الحديقة : 45
التشطيب : نصف تشطيب
الغرف : 3
اتجاة العقار : غير محدد
رقم الدور. : ارضي + حديقة
يطل على : شارع رئيسى -

شقة أرضى بجاردن للبيع كاش بمدينة الشروق بكمبوند جراندا الشروق نصف تشطيب بمساحة كلية 167 متر وجاردن خاصة بمساحة 45 متر مقسمة إلى ( 3 غرف نوم منهم غرفة ماستر - ريسبشن - مطبخ - 3 حمام - تراس ) بإطلالة على الشارع يتميز الكمبوند بإكتمال خدماته ( جولدز جيم -حمام سباحة - بحيرات - ملاعب اطفال - ملاعب كرة قدم و باسكت و طايرة - اكبر حضانه اطفال - امن 24 ساعه ) . شامل الجراج ووديعة الصيانة والعدادات

البيانات المالية

السعر المطلوب : 4000000
سعر المتر : 23952
السعر شامل النادى : لا

اتصل الآن

دعاء
ايهاب
عمر بيـومي

أو سجل اتصال

اعلانات مشابهة

شقة للبيع كاش بأفضل مناطق مدينة الشروق بالمنطقة الثامنة عمارات تشطيب سوبر لوكس بمساحة كلية 168 متر مقسمة إلى ( 3 غرف نوم - ريسبشن 3 قطع - مطبخ - 2 حمام - تراس ) بالطابق الثالث بإتجاه بحرى وواجهه أمامية بإطلالة على الشارع والجاردن تتميز بأنها على بعد خطوات من المسجد وعلى بعد دقائق من مدرسة هلنسكى وبالقرب من كمبوند حسن علام . عداد كهرباء
شقة للبيع كاش بأفضل مناطق الشروق بالمنطقة الثامنة عمارات
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة الخامسة عمارات 3\4 تشطيب بمساحة كلية 160 متر + حديقة خاصة 33 متر مقسمة إلي ( 3 غرف منهم غرفة ماستر - 3 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الارضي بحديقة خاصة واجهة امامية بإطلالة مميزة علي شارع الحرية مباشرة تتميز بأنها بجوار كمبوند حسن علام و المعادي فيو و بالقرب من المسجد و مستشفي المركز الطبي الدولي .
شقة للبيع بأفضل مناطق مدينة الشروق بمساحة 160 متر
شقق للبيع
شقة أرضى بجاردن للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة الخامسة عمارات تشطيب سوبر لوكس بمساحة كلية 176 متر وجاردن خاصة بمساحة 96 متر مقسمة إلى ( 3 غرف نوم منهم غرفة ماستر - ريسبشن - مطبخ - 2 حمام ) واجهه أمامية بإطلالة على الشارع تتميز بقربها من المسجد و على بعد دقائق من الرمكز الطبى العالمى والسوبر ماركت . حصة فى الأرض والجراج ومخزن بالجراج . عداد كهرباء ومياة
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة الخامسة عمارات
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة الرابعة تشطيب سوبر لوكس بمساحة كلية 168 متر و حديقة بانوراما 45 متر مقسمة إلي ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن 3 قطع - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي بإطلالة مميزة علي حديقة خارجية مزروعة بالكامل و يوجد حصة بالجراج و مدخل خاص .