تحديد معاينة

شقة للبيع بالشروق المنطقة الثامنة - نصف تشطيب

1880000 جنيه
شقة للبيع بالشروق المنطقة الثامنة - نصف تشطيب
كود العقار : 33203
شقق للبيع كاش
المدينة : الشروق
التبعية والمكان : مناطق - المنطقة الثامنة عمارات
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 146 متر
التشطيب : نصف تشطيب
الغرف : 3
اتجاة العقار : غير محدد
رقم الدور. : 3

شقة للبيع بالشروق المنطقة الثامنة - نصف تشطيب - بمساحة كلية 146 متر مقسمة إلى ( ريسبشن - 3 غرفة - 2 حمام - مطبخ - 2 تراس ) - بالطابق التالت ومعاها روف يوجد به غرفه بحمام - بها حصة بالجراچ - بها أسانسير - خلفية جانبية العمارة تطل علي شارع رئيسي - تتميز بأنها علي طريق الحرية وبالقرب من كومباوند حسن علام

البيانات المالية

السعر المطلوب : 1880000
سعر المتر : 12877
السعر شامل النادى : لا
متاح تقسيط بدفع 1024200 و الباقي علي سنتين

اتصل الآن

ايهاب
دعاء

أو سجل اتصال

اعلانات مشابهة

شقة أرضي بحديقة للبيع كاش بمدينة الشروق بكومباوند المعادي فيو - نصف تشطيب - بمساحة كلية 136 متر وحديقة مساحتها 50 متر - مقسمة إلى ( ريسبشن - 2 غرفة - مطبخ - 2 حمام - 1 تراس ) - تطل علي شارع فرعي - يتميز الكومباوند بأنه بالقرب من بوابة 2 وطريق السويس
شقة أرضي بحديقة للبيع بمدينة الشروق بكومباوند المعادي فيو
شقق للبيع
شقة للبيع بمدينة الشروق بكومباوند المعادي فيو نصف تشطيب بمساحة كلية 144 متر مقسمة إلى ( 3 غرفة منهم غرفة ماستر - ريسيبشن - مطبخ - 2 حمام - 2 تراس ) كورنر بالطابق الأول بإطلالة علي شارع رئيسي داخل الكومباوند وجاردن وديعة الصيانة مدفوعة بالكامل بها حصة بالجراچ - تتميز بأنها بالقرب من بوابة 2 الشروق وطريق السويس - استلام فوري
شقة للبيع بمدينة الشروق بكومباوند المعادي فيو نصف تشطيب
شقق للبيع
شقة أرضي للبيع كاش بمدينة الشروق بدار مصر - تشطيب الشركة - بمساحة كلية 150 متر - مقسمة إلى ( ريسبشن - 1 غرفة ماستر - 2 غرفة - مطبخ - 2 حمام - 2 تراس ) - تطل علي حديقة - بها عداد كهرباء ومياه وغاز - يتميز الكومباوند بأنه بجوار تاون سنتر مول ونادي جرين هيلز
شقة أرضي للبيع كاش بمدينة الشروق بدار مصر
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بأفضل الاحياء ( حي الثالث غرب ) نصف تشطيب بمساحة كلية 155 متر + 30 متر حديقة خاصة مقسمة إلي ( 3 غرف منهم غرفة ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ- تراس ) بالطابق الأرضي بإتجاه بحري واجهة أمامية بناصية و تتميز بأنها تطل علي نارو جاردن و تطل علي منطقة الخدمات ( تحت الانشاء ) و مسجد و بالقرب من افق اكاديمي و حضانة . .
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة السادسة - نصف تشطيب - بمساحة كلية 156 متر مقسمة إلى ( ريسيبشن - 1 غرفة ماستر - 2 غرفة - مطبخ - 2 حمام - تراس ) بالطابق الثالت بإطلالة على شارع رئيسي وحديقة - حصة بالجراج - عداد كهرباء - بجوار كومباوند حسن علام - تتميز بأنها بالقرب من طريق السويس وبوابة الشروق 2