تحديد معاينة

شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة التاسعة عمارات 160 م

1500000 جنيه
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة التاسعة عمارات 160 م
كود العقار : 33443
شقق للبيع كاش
المدينة : الشروق
التبعية والمكان : مناطق - المنطقة التاسعة عمارات
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 160 متر
التشطيب : نصف تشطيب
الغرف : 3
اتجاة العقار : غير محدد
رقم الدور. : 3
يطل على : شارع رئيسى -

شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة التاسعة عمارات نصف تشطيب بمساحة كلية 160 متر مقسمة إلى ( 3 غرف نوم - ريسبشن - مطبخ - 2 حمام - تراس ) بالطابق الثالث واجهه أمامية بإطلالة على الشارع تتميز بقربها من المسجد وعلى بعد دقائق من نادى جرين هيلز وتاون سنتر . حصة فى الأرض والجراج وعداد كهرباء

البيانات المالية

السعر المطلوب : 1500000
سعر المتر : 9375
السعر شامل النادى : لا

اتصل الآن

ايهاب
دعاء

أو سجل اتصال

اعلانات مشابهة

شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة السادسة - نصف تشطيب - بمساحة كلية 156 متر مقسمة إلى ( ريسيبشن - 1 غرفة ماستر - 2 غرفة - مطبخ - 2 حمام - تراس ) بالطابق الثالت بإطلالة على شارع رئيسي وحديقة - حصة بالجراج - عداد كهرباء - بجوار كومباوند حسن علام - تتميز بأنها بالقرب من طريق السويس وبوابة الشروق 2
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة السادسة - نصف تشطيب
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بكمبوند جراند لايف الشروق نصف تشطيب بمساحه كليه: 160م مقسمه الي: 3 غرف نوم منهم غرفه ماستر + 2 حمام + رسبشن + مطبخ بالطابق الثاني بأتجاه شرقي غربي وتتميز بأطلاله مميزه علي حمامات السباحه السعر شامل مصاريف الصيانه وحصه بالجراج
شقه للبيع بكمبوند جراند لايف الشروق استلام فوري
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة الثالثة - نصف تشطيب - بمساحة كلية 162 متر مقسمة إلى ( ريسبشن - 3 غرفة - مطبخ - 2 حمام - 2 تراس ) -امامى بالطابق الثالث - تطل علي الشارع الرئيسي الفاصل بين المنطقة الثالثة والرابعة - تتميز بأنها بالقرب من الرابط الثالث ومن طريق الحرية
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة الثالثة - نصف تشطيب
شقق للبيع
شقة للبيع بأرقى كمبوندات الشروق بكمبوند الباتيو كازا تشطيب سوبر لوكس بمساحة كلية 165 متر مقسمة إلى ( 3 غرف نوم منهم غرفة ماستر بدريسنج - ريسبشن - مطبخ - 2 حمام - تراس ) بالطابق الثانى متكرر بإطلالة على الشارع يتميز الكمبوند بإكتمال خدماته وقربه من طريق السويس الرئيسى . كاملة العدادات والسعر شامل المطبخ والدريسنج
شقة للبيع بأرقى كمبوندات الشروق بكمبوند الباتيو كازا
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بمنطقة النوادي المجاورة الثانية بجوار نادي الشروق الرياضي بمساحة كلية 150متر مقسمة إلي ( 3 غرف منهم غرفة درسينج - 2 حمام - ريسبشن قطعنين - مطبخ كبير - تراس) بالطابق الأول واجهة امامية بإطلالة مميزة علي شارع و فيو بانوراما تتميز بأنها بالقرب من نادي الشروق الرياضي و علي بعد دقيقتين إلي منطقة الخدمات . يوجد اسانسير بالعمارة 90% تشطيب