تحديد معاينة

شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة الخامسة عمارات

1400000 جنيه
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة الخامسة عمارات
كود العقار : 33445
شقق للبيع كاش
المدينة : الشروق
التبعية والمكان : مناطق - المنطقة الخامسة عمارات
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 206 متر
مساحة الحديقة : 188
التشطيب : نصف تشطيب
الغرف : 3
اتجاة العقار : غير محدد
رقم الدور. : ارضي + حديقة
يطل على : شارع جانبى -

شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة الخامسة عمارات نصف تشطيب بمساحة كلية 206 متر وجاردن بمدخل خاص بمساحة 188 متر مقسمة إلى ( 3 غرف نوم - ريسبشن - مطبخ - 2 حمام ) بالطابق الأرضى واجهه خلفية تتميز بأنها على بعد دقائق من موقف الاتوبيس والمسجد والمستشفى

البيانات المالية

السعر المطلوب : 1400000
سعر المتر : 6796
السعر شامل النادى : لا

اتصل الآن

دعاء
ايهاب

أو سجل اتصال

اعلانات مشابهة

شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة الرابعة عمارات نصف تشطيب بمساحة كلية 200 متر مقسمة إلي( 3 غرف - 2 حمام -- مطبخ - ريسبشن 3 قطع ) بالطابق الرابع بإتجاه بحري واجهة امامية بإطلالة شارع و فيو جاردن و فيو مفتوح ( بانوراما ) تتميز بأنها بالقرب من مدرسة الجولف و مستشفي رويال و المسجد .
شقة للبيع بمدينة الشروق بالمنطقة الرابعة عمارات 200 متر
شقق للبيع
شقة روف للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة السابعة عمارات تشطيب سوبر لوكس بمساحة كلية 200 متر وروف بمساحة 220 متر مقسمة إلي ( 3 غرف منهم غرفة ماستر بدريسنج - ريسبشن 3 قطع - مطبخ - 3 حمام - تراس ) بالطابق الرابع بجميع الإتجاهات ناصية بإطلالة مميزة علي شارع و جاردن من الواجهة الجانبية و طريق السويس يتميز بأنه علي بعد خطوات إلي مدرسة الفيوتشر و حضانة و علي بعد دقيقتين إلي بوابة الشروق 2 و طريق السويس . السعر شامل المطبخ والدريسنج والتكييف
شقة روف للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة السابعة عمارات
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة الثالثة - نصف تشطيب - بمساحة كلية 197 متر مقسمة إلى ( ريسبشن - 3 غرفة - مطبخ - 2 حمام - 1 تراس ) - امامي بالطابق الثالث - تطل علي الشارع الرئيسي الفاصل بين المنطقة الثالثة والرابعة - تتميز بأنها بالقرب من الرابط الثالث ومن طريق الحرية
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة الثالثة - نصف تشطيب
شقق للبيع
شقة للبيع بأرقى أحياء مدينة الشروق بالحى الثانى شرق تشطيب سوبر لوكس بمساحة كلية 200 متر وجاردن خاصة بمساحة 25 متر مقسمة إلى ( 3 غرف نوم منهم غرفة ماستر - ريسبشن - مطبخ - 3 حمام - 2 تراس ) واجهه أمامية بإطلالة على الشارع وميدان مفتوح تتميز بقربها من المدرسة والمسجد وعلى بعد دقائق من تراس مول والطريق الأوسط . السعر شامل التكييفات والمطبخ . عداد كهرباء ومياة