تحديد معاينة

شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالحى الثالث غرب

2500000 جنيه
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالحى الثالث غرب
كود العقار : 33514
شقق للبيع كاش
المدينة : الشروق
التبعية والمكان : احياء - الحى الثالث غرب
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 250 متر
التشطيب : نصف تشطيب
الغرف : 4
اتجاة العقار : غير محدد
رقم الدور. : 2
يطل على : شارع رئيسى -

شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالحى الثالث غرب نصف تشطيب بمساحة كلية 250 متر مقسمة إلى ( 4 غرف نوم -ريسبشن - مطبخ - 2 حمام - تراس ) بالطابق الثانى واجهه أمامية بإطلالة على الشارع تتميز بأنها على بعد دقائق من الجامعة الفرنسية وبالقرب من المسجد . حصة فى الأرض والجراج وعداد كهرباء

البيانات المالية

السعر المطلوب : 2500000
سعر المتر : 10000
السعر شامل النادى : لا

اتصل الآن

ايهاب
دعاء

أو سجل اتصال

اعلانات مشابهة

شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالحى الرابع غرب تشطيب سوبر لوكس بمساحة كلية 250 متر مقسمة إلى ( 3 غرف نوم منهم غرفة ماستر بدريسنج - ريسبشن 3 قطع - مطبخ - 2 حمام - تراس ) بالطابق الثانى واجهه أمامية بفيو مفتوح وإطلالة على الشارع تتميز بقربها من نادى هليوبوليس وبالقرب من طريق السادات وكمبوند الباتيو . حصة فى الأرض والجراج وعداد كهرباء ومياة . البيع شامل المطبخ والدريسنج
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالحى الرابع غرب 250 م
شقق للبيع
شقة بروف للبيع كاش بأفضل أحياء مدينة الشروق بالحى الثالث شرق طوب أحمر بمساحة كلية 200 متر وتراس خارجى بمساحة 60 متر مقسمة إلى ( 3 غرف نوم - ريسبشن 3 قطع - مطبخ - 2 حمام ) بالطابق الثالث بإتجاه بحرى واجهه أمامية بإطلالة على الشارع تتميز بقربها من تراس مول وبنزينة توتال وجراند مول . مدفوع جدية التصالح
شقة للبيع كاش بأفضل أحياء مدينة الشروق بالحى الثالث شرق
شقق للبيع
شقة أرضي مرتفع للبيع بالشروق المنطقة الأولي - طوب أحمر - بمساحة كلية 245 متر ومساحة حديقة أمامية علي الواجهة 10 متر مقسمة إلى ( مساحة مفتوحة ) - بالطابق الأرضي - تطل علي حديقة كبيرة - بها عداد كهرباء - تتميز بأنها بجوار نادي الشروق وبالقرب من تاون سنتر مول
شقة أرضي مرتفع للبيع بالشروق المنطقة الأولي - طوب أحمر
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالحي الرابع غرب (منطقة الفيلات) نصف تشطيب بمساحة كلية 245 متر مقسمة إلي ( 4 غرف نوم - 3 حمام - ريسبشن 3 قطع - مطبخ - تراس ) بالطابق الأرضي بإطلالة مميزة علي ناصيتين من الشارع و فيو مفتوح و غير مجروحة و تتميز بأنها بالقرب من كومبوند الباتيو و كمبوند جراندا و كمبوند هليوبوليس ريزيدنس و تبعد دقائق إلي بوابة الشروق 2 ( طريق السويس ) .