تحديد معاينة

شقة بروف للبيع كاش بمدينة الشروق المنطقة الثامنة نصف تشطيب

1920000 جنيه
شقة بروف للبيع كاش بمدينة الشروق المنطقة الثامنة نصف تشطيب
كود العقار : 33886
شقق للبيع كاش
المدينة : الشروق
التبعية والمكان : مناطق - المنطقة الثامنة عمارات
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 240 متر
التشطيب : نصف تشطيب
الغرف : 3
اتجاة العقار : غير محدد
رقم الدور. : رووف
يطل على : شارع رئيسى -

شقة بروف للبيع كاش بمدينة الشروق المنطقة الثامنة نصف تشطيب بمساحة كلية 240 متر وتراس 95 متر مقسمة إلى ( 3 غرفة منهم غرفة ماستر - ريسيبشن - مطبخ - 2 حمام - تراس ) بالطابق الرابع روف تطل على شارع رئيسي وميدان - تتميز بقربها من الطريق الأوسط وطريق السويس

البيانات المالية

السعر المطلوب : 1920000
سعر المتر : 8000
السعر شامل النادى : لا
مقدم 50 بالمئة والباقي علي سنة ونص

اتصل الآن

ايهاب
دعاء
عمر بيـومي

أو سجل اتصال

اعلانات مشابهة

رووف للبيع كاش بمدينة الشروق بالحي الخامس ( حي النادي ) نصف تشطيب بمساحة كلية 230 متر مباني و 230م تراس مقسمة إلي ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن 3 قطع - مطبخ - تراس ) بجميع الاتجاهات واجهة امامية بفيو مفتوح ( بانوراما ) و حضانة تتميز بأنها بالقرب من نادي هليوبوليس و الجامعة البريطانية و مول سيتي بلازا
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالحى الثانى شرق 80 % تشطيب بمساحة كلية 250 متر مقسمة إلى ( 3 غرف نوم منهم غرفة ماستر - ريسبشن - مطبخ - 3 حمام - 2 تراس ) بالطابق الأول متكرر واجهه أمامية بإطلالة على الشارع تتميز بقربها المسجد وعلى بعد دقائق من نادى جرين هيلز ومول تاون سنتر . مالك أصيل وعداد كهرباء
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالحى الثانى شرق 250 م
شقق للبيع
شقة أرضي مرتفع للبيع بالشروق المنطقة الأولي - طوب أحمر - بمساحة كلية 245 متر ومساحة حديقة أمامية علي الواجهة 10 متر مقسمة إلى ( مساحة مفتوحة ) - بالطابق الأرضي - تطل علي حديقة كبيرة - بها عداد كهرباء - تتميز بأنها بجوار نادي الشروق وبالقرب من تاون سنتر مول
شقة أرضي مرتفع للبيع بالشروق المنطقة الأولي - طوب أحمر
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بأميز مناطق مدينة الشروق بالمنطقة الرابعة عمارات نصف تشطيب بمساحة كلية 230 متر + حديقة امامية 90 متر مقسمة إلي (2 غرفه - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الأرضي بإطلالة علي فيو مفتوح و تتميز بأنها بالقرب من مستشفي و مدرسه و مسجد و منطقه الخدمات . يوجد عداد كهرباء و ليها حصه في الجراج و مخزن
شقة للبيع بمدينة الشروق بالمنطقة الرابعه عمارات 225م+90م
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة التاسعة عمارات تشطيب سوبر لوكس بمساحة كلية 237 متر مقسمة إلى ( 3 غرف نوم منهم غرفة ماستر - ريسبشن 3 قطع - مطبخ - 2 حمام - 2 تراس ) بالطابق الثالث واجهه أمامية بإطلالة مباشرة على الشارع الرئيسى ونادى جرين هيلز وأمام كمبوند دار مول ومول مون يارد وتاون سنتر . عداد كهرباء وعداد مياة