تحديد معاينة

شقة للبيع كاش بالشروق بالحى الثانى غرب بالمستثمر الصغير

1400000 جنيه
شقة للبيع كاش بالشروق بالحى الثانى غرب بالمستثمر الصغير
كود العقار : 34208
شقق للبيع كاش
المدينة : الشروق
التبعية والمكان : احياء - الحى الثانى غرب
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 155 متر
التشطيب : نصف تشطيب
الغرف : 3
اتجاة العقار : غير محدد
رقم الدور. : 5
يطل على : شارع رئيسى -

شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالحى الثانى غرب بعمارات المستثمر الصغير نصف تشطيب بمساحة كلية 155 متر مقسمة إلى ( 3 غرف نوم - ريسبشن - مطبخ - 2 حمام - تراس ) بالطابق الخامس واجهه أمامية بإطلالة على الشارع تتميز بقربها من طريق السادات والمدرسة والمسجد . عداد كهرباء ومياة خاص وأسانسير . مالك أصيل

البيانات المالية

السعر المطلوب : 1400000
سعر المتر : 9032
السعر شامل النادى : لا
متاح تسهيلات بمبلغ ( 1500000 ) بدفع 1000000 كاش والباقى على سنتين

اتصل الآن

عمر بيـومي
دعاء
ايهاب

أو سجل اتصال

اعلانات مشابهة

شقة للبيع بمدينة الشروق بكومباوند المعادي فيو طوب أحمر بمساحة كلية 147 متر مقسمة إلى ( 2 غرفة - ريسيبشن - مطبخ - 2 حمام - 2 تراس ) بالطابق الأول بإطلالة علي صور الكومباوند و شارع رئيسي وديعة الصيانة مدفوعة بالكامل بها حصة بالجراچ - تتميز بأنها بالقرب من بوابة 2 الشروق وطريق السويس
شقة للبيع بمدينة الشروق بكومباوند المعادي فيو طوب أحمر
شقق للبيع
بالشروق الحي السادس حي توليب شقة بمساحة كلية146 م2 بالطابق 2 - احياء غير محدد تطل على نـارو جــاردن - عبارة عن 2 غرف نوم 1 حمام سوبر لوكس للبيع كاش
بالشروق شقة 146 م2 غير محدد للبيع كاش تطل على نـارو جــاردن
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة الخامسة عمارات 3\4 تشطيب بمساحة كلية 160 متر + حديقة خاصة 33 متر مقسمة إلي ( 3 غرف منهم غرفة ماستر - 3 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الارضي بحديقة خاصة واجهة امامية بإطلالة مميزة علي شارع الحرية مباشرة تتميز بأنها بجوار كمبوند حسن علام و المعادي فيو و بالقرب من المسجد و مستشفي المركز الطبي الدولي .
شقة للبيع بأفضل مناطق مدينة الشروق بمساحة 160 متر
شقق للبيع
شقة بروف للبيع كاش بمدينة الشروق المنطقة الثامنة - 3/4 تشطيب محارة الأسقف جميعها جبسون بورد - بمساحة كلية 150 متر ومساحة مفتوحة 24 متر - مقسمة إلى ( ريسبشن - 3 غرفة - مطبخ - 1 حمام ) بالطابق الرابع - بها عداد كهرباء - تطل علي حديقة وشارع رئيسي - تتميز بقربها من كومباوند حسن علام
شقة بروف للبيع كاش ب ابشروق المنطقة الثامنة 3/4 تشطيب
شقق للبيع
شقة أرضى بجاردن للبيع كاش بمدينة الشروق بكمبوند جراندا الشروق نصف تشطيب بمساحة كلية 167 متر وجاردن خاصة بمساحة 45 متر مقسمة إلى ( 3 غرف نوم منهم غرفة ماستر - ريسبشن - مطبخ - 3 حمام - تراس ) بإطلالة على الشارع يتميز الكمبوند بإكتمال خدماته ( جولدز جيم -حمام سباحة - بحيرات - ملاعب اطفال - ملاعب كرة قدم و باسكت و طايرة - اكبر حضانه اطفال - امن 24 ساعه ) . شامل الجراج ووديعة الصيانة والعدادات