تحديد معاينة

شقة للبيع بمدينة الشروق بالمنطقة الرابعه عمارات 225م+90م

1900000 جنيه
شقة للبيع بمدينة الشروق بالمنطقة الرابعه عمارات 225م+90م
كود العقار : 34332
شقق للبيع كاش
المدينة : الشروق
التبعية والمكان : مناطق - المنطقة الرابعة عمارات
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 230 متر
مساحة الحديقة : 90
التشطيب : نصف تشطيب
الغرف : 2
اتجاة العقار : بحرى
رقم الدور. : ارضي + حديقة
يطل على : جاردن -

شقة للبيع كاش بأميز مناطق مدينة الشروق بالمنطقة الرابعة عمارات نصف تشطيب بمساحة كلية 230 متر + حديقة امامية 90 متر مقسمة إلي (2 غرفه - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الأرضي بإطلالة علي فيو مفتوح و تتميز بأنها بالقرب من مستشفي و مدرسه و مسجد و منطقه الخدمات . يوجد عداد كهرباء و ليها حصه في الجراج و مخزن

البيانات المالية

السعر المطلوب : 1900000
سعر المتر : 8261
السعر شامل النادى : لا

اتصل الآن

دعاء
ايهاب

أو سجل اتصال

اعلانات مشابهة

روف للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة الاولي عمارات نصف تشطيب بمساحة كلية 223 متر + 217 متر تراس مقسم إلي ( 4 غرف منهم غرفة ماستر - 3 حمام -ريسبشن 3 قطع - مطبخ - تراس ) بالطابق الرابع بإجاه بحري يتميز بأنه علي بعد خطوات إلي مدرسة Elite و بجوار نادي جرين هيلز و نادي الشروق و علي بعد دقائق إلي تاون سنتر مول
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة التاسعة عمارات تشطيب سوبر لوكس بمساحة كلية 237 متر مقسمة إلى ( 3 غرف نوم منهم غرفة ماستر - ريسبشن 3 قطع - مطبخ - 2 حمام - 2 تراس ) بالطابق الثالث واجهه أمامية بإطلالة مباشرة على الشارع الرئيسى ونادى جرين هيلز وأمام كمبوند دار مول ومول مون يارد وتاون سنتر . عداد كهرباء وعداد مياة
شقة للبيع بالشروق بالمنطقة التاسعة عمارات فيو نادى جرين هيلز
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالحى الأول شرق تشطيب سوبر لوكس بمساحة كلية 230 متر مقسمة إلى ( 3 غرف نوم منهم غرفة ماستر بدريسنج - ريسبشن 4 قطع - مطبخ - 3 حمام - تراس ) بالطابق الأول متكرر واجهه أمامية بإطلالة على الشارع الرئيسى تتميز بقربها من نادى جرين هيلز ومول تاون سنتر . عداد كهرباء ومياه وغاز والبيع شامل المطبخ والدريسنج والتكييفات
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالحى الأول شرق 230 متر
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بكومباوند منتجع الشروق سوبر لوكس بمساحة كلية 223 متر مقسمة إلى ( 3 غرف نوم منهم غرفة ماستر - ريسبشن - مطبخ - 3 حمام - 5 تراس ) بالطابق الأول تطل علي الرابط الثالث وعلي الفيلل بها عداد مياه - يتميز بأن داخل الكومباوند برادايس مول و أمام سوديك إيست و علي بعد دقائق من نادي الشروق ومستشفي رويال