تحديد معاينة

شقة للبيع بمدينتي للبيع145مB8 تشطيب سوبر لوكس وايد جاردن فيو

8500000 جنيه
كود العقار : 35567
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B8 -
النموذج : 320
نوع العقار : شقق
المساحة : 145 متر
التشطيب : سوبر لوكس
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحري شرقي
رقم الدور. : 5
يطل على : وايد جـــاردن -

بمدينتي للبيع شقـة بمرحلة B8 تشطيب كـامل سوبر لوكس نموذج 320 مقسمة الي 3 نوم 2 حمام ريسشن مطبخ تراسين موقع مميز جدا تطل علي وايد جاردن بإتجاه بحري شرقي دور خامس تشطيب سوبر لوكس مميز معدلة كتشطيب ماعدا بورسلين الارضيات المطبخ أرو ابواب عزيزي اسقف معلقة البيع بدون فرش واجهزة وفي حالة البيع شامل فرش واجهزة يضاف 500,000 الف ماعدا بوفية ودولاب الفضية

البيانات المالية

السعر المطلوب : 8500000
سعر المتر : 58621

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بتسهيلات علي10سنوات بمدينتي في الb14 مجموعه 142 بتشطيبات الشركه نموذج ( 06) بمساحه كليه 135متر +65 حديقه خاصه مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ- حديقه ) بالطابق الارضي نطل علي شارع رائيسي بتجاه بحري وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي 135م+ 65حديقه فيB14
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي في الB14 احداث مراحل المدينه مجموعه 142 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 141 متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثاتي متكرر تطل علي جاردن فيو ومجري السيل بإتجاه غربي تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنه بمدينتي في الB14 مجموعه 143 بإحداث مراحل المدينه بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 141 متر مقسمه الي (3 نوم منهم غرفة ماستر - 2 حمام- ريسبشن- مطبخ -2تراس ) بالطابق الاول علوي بإطلاله مميزه علي وايد جاردن بإتجاه بحري وتتميز بإنها تبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجدجميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقة للبيع بمدينتي 141م ناصية دور متكرر ب B14 وايد جاردن
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 144 نموذج ( 06 ) بمساحه كليه 142 متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثالث تطل علي جاردن فيو وشارع بإتجاه قبلى غربى وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات