تحديد معاينة

شقة للبيع ببريفادو 100م بحيرات فيو بالجراج والتكييفات

5139555 جنيه
شقة للبيع ببريفادو 100م بحيرات فيو بالجراج والتكييفات
كود العقار : 36370
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : بريفـادو - PRIVADO -
النموذج : B
نوع العقار : شقق
المساحة : 100 متر
التشطيب : تشطيب شركة مميز
الغرف : 2
اتجاة العقار : قبلي غربي
رقم الدور. : 3
يطل على : الاجون - منطقة البحيرات -

شقة للبيع بالتقسيط جاهزة للاستلام الفوري خلال 4 شهور بمدينتي في كمبوند privado مجموعة 92 مدخل B تشطيب شركة مميز نموذج B بمساحة كلية 100 متر مقسمة إلي ( 2 غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الثالث متكرر بإتجاه قبلي غربي بإطلالة مميزة علي البحيرات و تتميز بأنها تبعد دقائق إلي شارع الشانزلزيه و بالقرب من منطقة البحيرات و بالقرب من بوابة 4 مدينتي

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2024
سنوات السداد : 7
اجمالى العقد : 10617530
المدفوع : 5139555
: --
الباقى : 5477975
: --
القسط الشهرى : 28670
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 743200
عدد الاقساط المتبقية : 0
تاريخ استحقاقة : 3
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 5139555
مدفوعات الوحدة : 5139555
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 0
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 5139555

اعلانات مشابهة

شقه للبيع في الb14 بإحداث مراحل مدينتي مجموعه 142 بتشطيبات الشركه نموذج ( T14 ) بمساحه كليه 109متر مقسمه الي ( 3 نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الخامس متكرر تطل علي بارك بإتجاه غربي قبلي وتتميز بإنها بجوار منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
 شقة للبيع في B14 مساحة 109م بتسهيلات علي10سنوات
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي في الb14 احداث مراحل المدينه مجموعه 144 بتشطيبات الشركه المميزه نموذج(14) بمساحه كليه 107م مقسمه الي ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الرابع وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد باقل مقدم واطول فترة سداد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنه بمدينتي 107متر في الB14بدون اوفر
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الb14 احداث مراحل المدينه مجموعه 143 بتشطيبات الشركه المميزه ) بمساحه كليه 107متر مقسمه الي ( 3 غرف نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الخامس متكرر تطل علي وايد جاردن بإتجاه بحرى وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد باقل مقدم واطول فترة سداد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات