تحديد معاينة

شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي 142متر في الb14

2305000 جنيه
شقه للبيع  بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي 142متر   في الb14
كود العقار : 36666
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B14 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 142 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : غربى
رقم الدور. : 5
يطل على : جاردن - Green bridge -

شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 142 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه142متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الخامس تطل علي مجري السيل بإتجاه غربي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات .

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2024
سنوات السداد : 10
اجمالى العقد : 10058410
المدفوع : 1805000
: --
الباقى : 8253410
: --
القسط الشهرى : 37000
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 374000
عدد الاقساط المتبقية : 10
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 10
: --
: --
المطلوب : 2305000
مدفوعات الوحدة : 1805000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 500000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 2305000

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 143 بإحداث مراحل المدينه بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 142متر مقسمه الي (3 نوم منهم غرفة ماستر - 2 حمام- ريسبشن- مطبخ -2تراس ) باتجاه قبلي بالطابق الثالث متكرر بإطلاله علي جاردن وفيو مفتوح (غير مجروحه)وتتميز بإنها تبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحلهجميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 143
شقق للبيع
بمدينتي شقة للبيع بالمرحلة الثانية عشر نموذج 06 بمساحة 140م بB12 الشقة تشطيب شركة مميز تقسيمتها ( 3نوم منهم واحدة ماستر - 2حمام - ريسبشن 2قطع - مطبخ - تراس ) الشقة باتجاه غربي باطلالة مفتوحة مجري السيل بالطابق الرابع ويوجد اسانسير بالعمارة الشقة
باطلالة مفتوحة شقة للبيع بمدينتي 140م بالB12 فيو مجري السيل
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الb14 احداث مراحل المدينه مجموعه 144 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 140م مقسمه الي ( 3 غرف نوم منهم واحدة ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الرابع متكرر تطل علي وايد جاردن بإتجاه شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد باقل مقدم واطول فترة سداد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات