تحديد معاينة

شقه للبيع 142م علي مجري السيل مباشره دور ثاني بحري صريح

2050000 جنيه
شقه للبيع 142م علي مجري السيل مباشره دور ثاني بحري صريح
كود العقار : 36689
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B14 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 142 متر
التشطيب : تشطيب شركة مميز
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحرى
رقم الدور. : 2
يطل على : وايد جـــاردن - الميجــا مـول -

شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي في الB14 احداث مراحل المدينه مجموعه 142 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 142 متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثاني متكرر تطل علي مجرس السيل مباشره ومنظقه الاعمال المركزيه بحري صريح تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2024
سنوات السداد : 10
اجمالى العقد : 10877790
المدفوع : 1050000
: --
الباقى : 9827790
: --
القسط الشهرى : 40465
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
تاريخ استحقاقة : 0
: --
قيمة الوديعة : 619590
المدفوع : 0
الباقى : 619590
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 2050000
مدفوعات الوحدة : 1050000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 1000000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 2050000

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بمدينتي في الB14 مجموعه 141 بتشطيبات الشركه المميزه بتسهيلات علي 12 عام نموذج(T06) بمساحه كليه 142متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر بحمام خاص - 1 حمام إضافى - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثالث علوي , تطل علي شارع وجاردن بإتجاه شرقي ,وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وكذلك قريبة للجرين بريدج الجديدة
بمدينتيB14 شقة 142م للبيع فيو مفتوح ناصية فيو تقسيط 12 سنة
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي في الB14 احداث مراحل المدينه مجموعه 142 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 140 متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الاول متكرر تطل علي مجري السيل بإتجاه غربي بحري تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقة للبيع 140م فيو مجري السيل بB14 بمقدم وبتسهيلات
شقق للبيع
شقة للبيع بمدينتي بأحدث المراحل فيb12 مجموعه 122 تشطيب الشركة نموذج 06 بمساحه كليه 140 متر مقسمة إلي ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن قطعتين - مطبخ - تراس ) بالطابق الرابع بإتجاه غربي بإطلالها علي جاردن فيو وتبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد . بناء على رغبة مالك هذه الوحدة بعدم عرض صور لوحدته، جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات