تحديد معاينة

شقة للبيع فيو مجري السيل 140م بمقدم وتسهيلات

2690000 جنيه
شقة للبيع فيو مجري السيل 140م بمقدم وتسهيلات
كود العقار : 36779
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B14 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 140 متر
التشطيب : تشطيب شركة مميز
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحري غربي
رقم الدور. : 4
يطل على : وايد جـــاردن - Green bridge -

شقه للبيع بمدينتي في الb14 احداث مراحل المدينه مجموعه 142 بتشطيبات الشركه المميزه نموذج (T04 ) بمساحه كليه 140م مقسمه الي ( 3 غرف نوم منهم واحدة ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الرابع علوي تطل علي وايد جاردن ومنطقة خدمات مستقبلية فيو بإتجاه بحرى غربي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد باقل مقدم واطول فترة سداد

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2024
سنوات السداد : 10
اجمالى العقد : 11163070
المدفوع : 2040000
: --
الباقى : 9123070
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 2690000
مدفوعات الوحدة : 2040000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 650000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 2690000

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي في الb14مجموعه 144بتشطيبات الشركه نموذج 06بمساحه كليه 135متر +65حديقه خاصه مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام- ريسبشن -مطبخ - جاردن ) بالطابق الارضي تطل علي وايد جاردن بإتجاه شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتسهيلات علي10سنوات بمدينتي135م+65جاردن فيb14
شقق للبيع
شقه143 متر بي 6 مجموعه 65 اعلي تميز الدور التاني دبل فيس فيو وايد جاردن و شارع رئيسي خطوات من مجمع الخدمات تاني عمارة من المسجد و سوبر ماركت محمود الفار والصيدليه باتجاه بحري طلعت مصطفي بها غاز وعداد كهرباء خالصه تماما من اي التزامات تقسيمة الشقة 3 غرف و حمام واحد تشطيب خاصة بالكامل دقيقتين لل الساوث بارك و 5 دقائق لل الاوبن اير مول و 3 دقائق ل الكرافت زون السعر صافي غير شامل عمولة
للبيع كاش 143 متر في b6
شقق للبيع

للبيع كاش 143 متر في b6

6400000 جنيه

مدينتى
143 م
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 142 بإحداث مراحل المدينه بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 142م مقسمه الي (3 نوم منهم غرفة ماستر - 2 حمام- ريسبشن- مطبخ -2تراس ) بالطابق الثالث بإطلاله مميزه علي مجري السيل فيو بإتجاه بحري غربي وتتميز بإنها تبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد