تحديد معاينة

شقة للبيع الكاش في مدينتي 133م بB6 بجوار الفودكورت

5950000 جنيه
شقة للبيع الكاش في مدينتي 133م بB6  بجوار الفودكورت
كود العقار : 37355
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B6 -
النموذج : 40
نوع العقار : شقق
المساحة : 133 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحري شرقي
رقم الدور. : 3
يطل على : جاردن -

شقة للبيع كاش بمدينتي في B6 مجموعة 63 تشطيب الشركة بمساحة كلية 133 متر مقسمة إلي ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن قطعتين - مطبخ - تراس ) بالطايق الثالث متكرر بإتجاه بحري شرقي بإطلالة جاردن فيو و تتميز بأنها علي بعد خطوات إلي منطقة الخدمات الخاصة بالمرحلة و تبعد دقائق إلي المركز الطبي و الفود كورت Food Court .

البيانات المالية

السعر المطلوب : 5950000
سعر المتر : 44737

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بإحداث مراحل مدينتي في الb14 مجموعه 141 بتشطيبات الشركه نموذج ( T06 ) بمساحه كليه 140 متر مقمسه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الاول تطل علي بارك فيو وتتميز بأنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتسهيلات علي 12 سنوات بمدينتي 140متر في الB14
شقق للبيع
مدينتي باطلالة النادي مباشرة شقة للبيع بالتقسيط لمدة 10 سنة باحدث مراحل مدينتي السكنية بB8بمجموعه 89 بتشطيب شركة مميز بمساحة كلية 126م مقسمه الي ( 3نوم - 3حمام - دريسنج روم -ريسبشن - مطبخ - تراس ) الشقة بالطابق الثالث متكرر باطلالة علي النادي وشارع رئيسي فيو باتجاه غربي وموقعها مميز وبالقرب من شارع الشانزليزية
للبيع بأرقى مراحل مدينتى شقه مساحة 126 م ال B8 قسط 10 سنه
شقق للبيع
شقه للبيع بتقسيط علي 12 سنوات بمدينتي في b14 مجموعه 141 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 142متر مقسمه الي ( 3غرف ومنهم غرفه ماستر -2حمام - ريسبشن -مطبخ -2تراس ) بالطابق الخامس تطل علي جاردن فيو وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد بناء على رغبة مالك هذه الوحدة بعدم عرض صور لوحدته، جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بتقسيط علي 12 سنه بمدينتي 142متر في الB14
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 144 نموذج ( 06 ) بمساحه كليه 142 متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثالث تطل علي جاردن فيو وشارع بإتجاه قبلى غربى وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات