تحديد معاينة

شقه للبيع كاش بمدينتي 210متر في الb8تطل علي جاردن فيو

14500000 جنيه
كود العقار : 37373
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B8 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 210 متر
التشطيب : هـاي لـوكس
الغرف : 2
اتجاة العقار : بحـري قـبلي
رقم الدور. : 5
يطل على : شارع رئيسى - بـارك -

شقه للبيع كاش بمدينتي شامل الفرش والاجهزه في الB8 مجموعه 85 بتشطيبات هاي لوكس بمساحه كليه 210 متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2حمام - ريسبشن - مطبخ - 2تراس ) بالطابق الخامس تتميز بإنها تطل علي الشارع الرئيسي وبارك بإتجاه بحري قبلي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

السعر المطلوب : 14500000
سعر المتر : 69048

اعلانات مشابهة

شقة للبيع بالتقسيط بعلي 10 سنوات بمدينتي مجموعه 142 في الB14 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 200 متر تقسيمتها ( 3نوم منهم غرفه ماستر - 2حمام اضافي - ريسبشن 3 قطع - ليفينج روم - مطبخ - 2تراس ) بالطابق الاول متكرر الشقة دبل فيس وباتجاه شرقي غربي بميل بحري الشقة باقل مقدم جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنه بمدينتي 200متر في الB14
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بمدينتي في الb3 مجموعه 31 بتشطيبات سوبر لوكس نموذج ( 400 ) بمساحه كليه 211متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 3 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الخامس متكرر تطل علي اوايد جاردن فيو بإتجاه بحري غربي تتميز بإنها تبعد خطوات من النادي الرياضي بمدينتي وتبعد دقائق من منطقه الخدمات الخاصه المرحله والمسجد
شقه للبيع كاش بمدينتي 211متر في الB3
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بمدينتي في B3 مجموعه 34 بتشطيبات الشركة نموذج 400 بمساحه كليه 211 متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 3 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثالث متكرر فيو جاردن باتجاه شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع 211م بالB3 فيو جاردن اتجاه شرقي
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهلات علي 10 سنوات بمدينتي في ال B14 مجموعه 142 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 200متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام - ريسبشن - ليفنج - مطبخ - - 2 تراس ) بالطابق الخامس تطل علي وايد جاردن فيو بإتجاه بحري قبلي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات