تحديد معاينة

شقه للبيع 172م وايدجاردن فيو بارقي مراحل مدينتي B8

10200000 جنيه
شقه للبيع 172م وايدجاردن فيو بارقي مراحل مدينتي B8
كود العقار : 37470
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B8 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 172 متر
التشطيب : تشطيب شركة مميز
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحرى
رقم الدور. : 4
يطل على : وايد جـــاردن -

شقه للبيع الكاش بارقي وافخم مراحل مدينتـي مرحلـه B8 مجمـوعه 83 المميزه - مسـاحه 172م دور رابع متكرر شقه رقم 42 بـاتجـاه بحـري صـريـح وفيـو وايـدجـاردن - احـدث تشطيبـات الشـركـه المميـزه ارضيـات بـورسليـن وغـرف HDF واللمـوتال جامبـو - الوحده لها باكيه خاصه بالجراج ( جراج Under Graund )مقسمـه الي ( 3 غرف نوم غرفه ماستر + 2 حمام + ريسبشن + مطبخ + 2 تراس + غرفه غسيل ) الوحده بموقع متميز جدا بجوار خدمات المرحله والمسجد وعلي بعد خطوات من منطقه البنوك والمدارس ودقائق علي نادي مدينتي الرياضي و شارع الشانزلزيه الترفيهي الوحده خالصه الثمن و الوديـعه - جاهزه للتنازل الفوري والسكن

البيانات المالية

السعر المطلوب : 10200000
سعر المتر : 59302

اعلانات مشابهة

شقه للبيع باحدث مراحل مدينتي في الB14 مجموعه 142 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 167م2 مقسمه الي ( 3غرف ومنهم غرفه ماستر -3حمام - 3 قطع ريسبشن - مطبخ - ) بالطابق الاول متكرر بإطلاله مميزه علي مجري السيل فيو بإتجاه غربي شرقي دابل فيس تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد باقل مقدم واطول فترة سداد
شقة بمدينتي 167م بB14 مجري السيل دبل فيس
شقق للبيع
شقه للبيع باحدث مراحل مدينتي في الB14 مجموعه 142 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 168م2 مقسمه الي ( 3غرف ومنهم غرفه ماستر -3حمام - 3 قطع ريسبشن - مطبخ - ) بالطابق الثاني متكرر بإطلاله مميزه علي مجري السيل فيو بإتجاه غربي شرقي دابل فيس تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد باقل مقدم واطول فترة سداد
شقق للبيع
شقة للبيع تقسيط علي 8 سنوات في مدينتي في B14 مجموعة 142 بتشطيبات الشركة مساحة كلية 162 متر مقسمة الى ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر بحمام خاص ودريسنج روم - 2 حمام إضافي - 2 ريسيبشن - مطبخ - 2 تراس ) الطابق الثالث متكرر تطل على وايد جاردن ومجري السيل باتجاه شرقي غربي وتتميز بانها تبعد خطوات عن منطقة الخدمات والمسجد
شقة للبيع بمدينتي 162م دبل فيس فيو مجري السيل
شقق للبيع
بمدينتى شقة بمساحة كلية163 م2 بالطابق 1 - B14 غير محدد تطل على وايد جـــاردن - عبارة عن 3 غرف نوم 3 حمام تشطيب الشركة للبيع تقسيط
بمدينتى شقة 163 م2 غير محدد للبيع تقسيط تطل على وايد جـــاردن