تحديد معاينة

استوديو للبيع بمدينتي بتسهيلات علي 12 سنه 51متر في الb8

2900000 جنيه
استوديو للبيع  بمدينتي بتسهيلات علي 12 سنه 51متر في الb8
كود العقار : 37795
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B8 -
النموذج : A77
نوع العقار : شقق
المساحة : 51 متر
التشطيب : تشطيب شركة مميز
الغرف : 1
اتجاة العقار : بحرى
رقم الدور. : ارضى
يطل على : بـارك -

استوديو للبيع بمدينتي بتسهيلات علي 12 سنه في الB8 مجموعه 87 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 51 متر مقسمه الي ( 1 نوم -1 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الارضي بدون حديقه فيو بارك مفتوح باتجاه بحرى وتتميز بإنها تبعد خطوات من النادي الرياضي بمدينتي وبالقرب من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2022
سنوات السداد : 12
اجمالى العقد : 1636980
المدفوع : 400000
: --
الباقى : 1236980
: --
القسط الشهرى : 4750
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 48300
عدد الاقساط المتبقية : 12
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : سنوى
: --
: --
المطلوب : 2900000
مدفوعات الوحدة : 400000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 2500000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 2900000
اقرب قسط سنوي في 5/2025 بقيمة 48300

اعلانات مشابهة

استوديو للبيع بتسهيلات علي 12 سنه بمدينتي في الB8 مجموعه 88 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 49 متر مقسمه الي ( 1 نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي تطل علي الشارع الرئيسي بإتجاه بإتجاه بحري وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
استوديو للبيع بتسهيلات علي 12سنه  بمدينتي 49متر في الb8
شقق للبيع
استوديو للبيـع بالتقـسيـط علـي 6سـنـوات بارقـي مراحـل مدينتـي مرحله B14 مـجمـوعـه 144بتشـطيبـات الشـركـه المميـزه - افضـل استغـلال للمسـاحـه بـاقـل نسـبـه تهـديـر مسـاحـه كليـه 58م2 مـقسمـه الـي ( 1نوم - 1حمام - ريسبشـن - مـطبـخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي بدون جاردن تـطـل علي بارك وتتميز بإنها امام منـطقـه الخـدمـات الخاصه بالمرحله والمسجد
استوديو للبيع بمدينتي بتسهيلات علي 6سنوات 58متر في b14
شقق للبيع
استوديو للبيع ب مدينتي بتسهيلات علي 12 سنه في الB8 مجموعه 88 بتشطيبات الشركه المميزه مساحه كليه 49متر مقسمه الي ( 1نوم - 1حمام - ريسبشين - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي تطل علي بارك والشارع الرئيسي بإتجاه شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من النادي الرياضي بمدينتي