تحديد معاينة

شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنوات بمدينتي135م+65حديقه في الB14

1475000 جنيه
شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنوات بمدينتي135م+65حديقه في الB14
كود العقار : 37868
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 135 متر
مساحة الحديقة : 65
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحري غربي
رقم الدور. : ارضى
يطل على : جاردن -

شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي في الB14 احداث مراحل المدينه مجموعه 142 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 135 متر+65حديقه خاصه مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - حديقه ) بالطابق الارضي تطل علي جاردن فيو ومجري السيل مباشره بإتجاه غربي بحري وتبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2024
سنوات السداد : 10
اجمالى العقد : 12627820
المدفوع : 1475000
: --
الباقى : 11152820
: --
القسط الشهرى : 46975
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 469750
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 1475000
مدفوعات الوحدة : 1475000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 0
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 1475000

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بتقسيط بمدينتي في الB14 مجموعه 141 بتشطيبات الشركه المميزه نموذج 06 بمساحه كليه135متر مقسمه الي (3غرف ومنهم غرفه ماستر بحمام خاص+2حمام ريسبشن +مطبخ +حديقه خاصه ) بالطابق الارضي بحديقه خاصه 65م بإطلاله مميزه علي وايد جاردن فيو بإتجاه قبلي وتبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بمدينتي135متر +65حديقه خاصه في الB14
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الB14 مجموعه 142 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 141 متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق التالت بإطلاله مميزه علي وايد جاردن بإتجاه بحري غربي وتتميز بإنها امام منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقة للبيع بمدينتي 142م بB14 فيو وايد جاردن بالتقسيط
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات في مدينتي في الb14 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه141متر مقسمه الي ( 3غرف ومنهم غرفه ماستر بحمام خاص - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الاول بإطلاله مميزه علي الشارع الرئيسي وبارك وتبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات