تحديد معاينة

شقه للبيع كاش بمدينتي116متر في الb11

7200000 جنيه
شقه للبيع كاش بمدينتي116متر  في الb11
كود العقار : 38026
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B11 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 116 متر
التشطيب : سوبر لوكس
الغرف : 3
اتجاة العقار : غير محدد
رقم الدور. : 2
يطل على : وايد جـــاردن -

شقه للبيع كاش بمدينتي في الb11 مجموعه 113 بتشطيبات سوبر لوكس نموذج ( 90 ) بمساحه كليه 116 متر مقسمه الي ( 3نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الثاني متكرر تطل علي وايد جاردن فيو و تتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

السعر المطلوب : 7200000
سعر المتر : 62069

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 143 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 116متر فيو مفتوح غير مجروحه نهائيا مقسمه الي ( 3 نوم - 2حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الخامس متكرر تطل علي وايد جاردن بإتجاه بحري صريح وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
باقل مقدم شقه 115م دور خامس طرفيه فيو مفتوح غير مجروحه b14
شقق للبيع
شقه للبيع في ال b14 احدث مراحل المدينه مجموعه 143 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 107 متر مقسمه الي (3 غرف نوم -2 حمام - ريسيبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الرابع المتكرر يوجد اسانسير يطل علي بارك ونارو جاردن وتتميز بانها بجوار منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله باقل مقدم واطول فتره سداد
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنين بمدينتي مساحه 107 متر ف b14
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنه بمدينتي في الb14 مجموعه 142 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 107متر مقسمه الي (3نوم - 2 حمام - ريسبشن ) بالطابق الاول متكرر تطل علي بارك بإتجاه بحري تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
 شقه للبيع بمدينتي بتسهيلات علي 10سنوات 109متر في الb14
شقق للبيع
شقه طرفيه للبيع بتسهيلات علي10سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 143 بإحداث مراحل المدينه بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 107متر مقسمه الي (3 نوم - 2 حمام- ريسبشن- مطبخ تراس ) بالطابق الثالث متكررتطل علي بارك فيو بإـجاه غربي وتتميز بإنها تبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات