تحديد معاينة

شقه للبيع كاش بمدينتي 90متر في الb6

4250000 جنيه
شقه للبيع كاش بمدينتي 90متر في الb6
كود العقار : 38041
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B6 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 90 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 2
اتجاة العقار : شرقى
رقم الدور. : 2
يطل على : بـارك - جاردن -

شقه للبيع كاش بمدينتي في الb6 مجموعه 68 بتشطيبات سوبر لوكس بمساحه كليه 90 متر مقسمه الي ( 2 نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الثاني تطل علي بارك بإتجاه شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد الشقه بها مستأجر بيدفع 9000 ج في الشهر

البيانات المالية

السعر المطلوب : 4250000
سعر المتر : 47222

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بمدينتي بتسهيلات علي 10 سنوات داخل كمبوند بريفادو مجموعه132 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 82متر +35 حديقه مقمسه الي (2 نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ-2 تراس) بالطابق الارضي بحديقه خاصه بإطلاله مميزه علي جاردن فيو بإتجاه غربي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بمدينتى في B10 مجموعة 101 نموذج 06 بمساحه كلية 95 متر + 55 متر حديقة خاصة وتتكون من ( 2 نوم + 1 حمام + ريسبشن + مطبخ ) بإتجاه بحرى تطل علي parking وعلي بعد خطوات من شارع الشانزليزيه . الشقه بها عداد غاز وانترنت
شقه ارضى بحديقه للبيع كاش بمدينتي
شقق للبيع
للبيع بمدينتي بتشطيبات الشركه في الB8 مجموعه 81 بالطابق الرابع بمساحه كليه 100متر بأطلالها علي جاردن بأتجاه قبلي شرقي وتتميز بأنها امام منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وتتكون من( 2 نوم - 1حمام - ريسبشن - مطبخ -تراس ) للبيع بتسهيلات علي 7 سنوات
شقه للبيع بمدينتي 100 متر في الB8 تطل علي جاردن
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بمدينتي في الB6 مجموعه 67 نموذج 30 بمساحه كليه 89 متر مقسمه الي ( 2نوم - 2حمام ريسبشن - مطبخ - 2تراس ) بالطابق الرايع متكرر بإتجاه قبلي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع كاش بمدينتي89 متر في الb6
شقق للبيع
شقة للبيع بالتقسيط في مدينتي داخل كمبوند بريفادو (PRIVADO)، نموذج D، بمساحة كلية 100 متر مربع، وتقع في الطابق الثالث، بإطلالة مميزة على شارع جانبي وجاردن والـ Madinaty Spine، مع اتجاه بحري يوفر تهوية وإضاءة طبيعية ممتازة طوال اليوم. تتميز الوحدة بتقسيمة عملية تشمل: (2 غرف نوم – 2 حمام – ريسبشن – مطبخ – تراس)، مع تشطيب شركة مميز بجودة عالية، مناسب للسكن أو الاستثمار. تقع الشقة في موقع مميز داخل بريفادو بالقرب من الخدمات والمناطق الحيوية، مما يجعلها فرصة قوية للسكن أو إعادة البيع.