تحديد معاينة

شقه 203 متر للبيع كاش بمدينتي b2 فيو وايدجارن تشطيبات خاصه

12000000 جنيه
شقه 203 متر للبيع كاش بمدينتي b2 فيو وايدجارن تشطيبات خاصه
كود العقار : 38115
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B2 -
النموذج : 400
نوع العقار : شقق
المساحة : 203 متر
التشطيب : سوبر لوكس
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحرى
رقم الدور. : 1
يطل على : وايد جـــاردن -

شقه للبيع كاش بمدينتي في الb2 مجموعه 22 بتشطيبات سوبر لوكس نموذج ( 400 ) بمساحه كليه 203متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 3 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الاول متكرر تطل علي اوايد جاردن فيو بإتجاه بحري شرقي تتميز بإنها تبعد خطوات من النادي الرياضي بمدينتي وتبعد دقائق من منطقه الخدمات الخاصه المرحله والمسجد

البيانات المالية

السعر المطلوب : 12000000
سعر المتر : 59113

اعلانات مشابهة

شقة للبيع الكاش بمدينتي 211م بB3 الشقة باطلالة مجري السيل ووايد جاردن فيو تقسيمتها ( 3نوم منهم واحده ماستر - 3حمام - ريسبشن 3قطع - مطبخ - 3تراس ) الشقة ناصية بالطابق السادس ويوجد اسانسير بالعمارة الشقة باتجاه شرقي غربي بميل بحري وباطلالة مفتوحه غير مجروحه
شقة للبيع بمدينتي باطلالة مجري السيل ووايد جاردن 211م ناصية
شقق للبيع
شقة للبيع بتسهيلات على 7 سنين فى أرقى مراحل مدينتى b8 بمساحة كليه 200م مقسمة إلى ( 3 غرف نوم منهم غرفة ماستر - 3 حمام - ريسبشن3قطع - مطبخ - 3 تراس ) بالطابق الخامس بإطلالة مميزة على مجرى السيل , و الشارع الرئيسى و بارك ) بإتجاة بحري غربى .. تتميز بأنها تبعد خطوات من منطقة الخدمات الخاصة بالمرحلة والمسجد
شقة للبيع دبل فيس بمساحة 200م فى b8 تسهيلات على 7 سنين
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بمدينتي في الB2 مجموعه 25 بتشطيبات سوبر لوكس نموذج 400 بمساحه كليه 211 متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 3 حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الثاني متكرر تطل علي الشارع و جاردن وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بمدينتي 203متر في الb2تطل علي شارع و جاردن
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بمدينة مدينتي في المرحلة B8، مجموعة 85، بمساحة كلية 205 م²، تقع في الطابق الخامس. الشقة اتجاهها بحري شرقي وتطل على خدمات المرحلة و وايد جاردن، وتتميز بموقع مميز وقرب شديد من جميع الخدمات. الشقة هاي لوكس بتشطيبات خاصة للبيع بالفرش بدون الأجهزة الكهربائية، وتعد من أفضل العمارات في المجموعة. تقسيم الشقة عملي ويشمل (3 غرف نوم و3 حمامات, مطبخ , ريسبشن , باثيو)، مع مساحات داخلية واسعة وريسبشن مميز. الوحدة خالصة بالكامل، ولا يوجد عليها أي التزامات، ما يجعلها فرصة قوية للشراء في موقع ممتاز داخل المرحلة.