تحديد معاينة

استوديو للبيع بتقسيط علي10 سنه بمدينتي51متر في الB8

651400 جنيه
استوديو للبيع بتقسيط علي10 سنه بمدينتي51متر في الB8
كود العقار : 38165
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B8 -
النموذج : A77
نوع العقار : شقق
المساحة : 51 متر
التشطيب : تشطيب شركة مميز
الغرف : 1
اتجاة العقار : غربى
رقم الدور. : ارضى
يطل على : بـارك - جاردن -

استوديو للبيع بمدينتي بإحداث المراحل في الb8 مجموعه 89 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 51 متر مقسمه الي ( 1 نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الارضي بدون حديقه تطل علي بارك وجاردن وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2024
سنوات السداد : 0
اجمالى العقد : 4723110
المدفوع : 351400
: --
الباقى : 4371710
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 651400
مدفوعات الوحدة : 351400
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 300000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 651400

اعلانات مشابهة

استوديو للبيع بمدينتي في الb12 مجموعه 123بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 58متر مقسمه الي ( 1نوم -1 حمام - ريسبشن -مطبخ- تراس ) بالطابق الارضي بدون حديقه تطل علي جاردن و امام السنترال بارك مباشره بإتجاه غربي بحري وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله وبالقرب من الكرافت زون السوق التجاري
استوديو للبيع استلام فوري بالفرش والاجهزة 55م ب b12
شقق للبيع
للبيع بمدينتي في الb7مجموعه72 بمساحه كليه 42م+40حديقه خاصه بأطلالها علي نارو جاردن فيو وبارك بإتجاه بحري مقسم الي ( 1 نوم - 1 حمام - ريسبشن -مطبخ -حديقه خاصه ) وتبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد ودقائق الي المنطقه الترفيهي الفودكورت - المناطق المفتوحة
استوديو للبيع بمدينتي 42م+40حديقه في الb7تطل علي نارو جاردن
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الB8 مجموعه 89 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 50 متر مقسمه الي ( 2 نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي بدون حديقه تطل علي بار ك بإتجاه غربي وتتميز بإنها امام النادي الرياضي بمدينتي وتبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه  للبيع  بمدينتي بتسهيلات علي 10سنوات  50متر في الb8
شقق للبيع
شقه للبيع بريفادو بمدينتي مجموعه 131 مدخل(A) بتشطيب سوبر لوكس بمساحه كليه 84متر مقسمه الي ( 2نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الاول فيو البحيرات بإتجاه بحري صريح وتتميز بإنها بالقرب من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات