تحديد معاينة

شقه للبيع كاش بمدينتي150م+75حديقه في الb8

13000000 جنيه
شقه للبيع كاش بمدينتي150م+75حديقه في الb8
كود العقار : 38250
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B8 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 150 متر
مساحة الحديقة : 75
التشطيب : سوبر لوكس
الغرف : 3
اتجاة العقار : غربى
رقم الدور. : ارضي + حديقة
يطل على : شارع رئيسى - جاردن -

شقه للبيع شامل الفرش والاجهزه بمدينتي في الB8 مجموعه 83 بتشطيبات سوبر لوكس بمساحه كليه 150متر +75حديقه خاصه مقسمه الي ( 3نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ -حديقه ) بالطابق الارضي تطل علي نارو جارن فيو والشارع الرئيسي بإتجاه غربي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

السعر المطلوب : 13000000
سعر المتر : 86667

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بتسهيلات علي10سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 144 بإحداث مراحل المدينه بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 140متر مقسمه الي (3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام- ريسبشن- مطبخ تراس ) بالطابق الرابع متكرر بإطلاله علي وايد جاردن فيو بإتجاه شرقى وتتميز بإنها تبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه 140 متر للبيع بالتقسيط فى مدينتي B14
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بمدينتي شامل المطبخ في الb6 مجموعه 61 بتشطيبات سوبر لوكس\ بمساحه كليه 143متر مقسمه الي ( 3 نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2تراس ) بالطابق سادس تطل علي نارو جاردن فيو وبارك بإتجاه قبلي شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من الفودكورت - المناطق المفتوحة
شقه للبيع كاش بمدينتي 143م في الB6 تطل علي نارو جاردن فيو
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 7 سنوات بمدينتي في الb15 احداث مراحل مدينتي بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 133متر مقسمه الي (3غرف ومنهم غرفه ماستر -2حمام إضافي- ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الخامس تطل علي جاردن وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتسهيلات علي 7سنوات بمدينتي  155متر في الB15
شقق للبيع
شقة للبيع بالتقسيط علي 10 سنوات بمدينتي مجموعه 142 في الb14 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كلية 140متر تقسيمتها ( 3نوم منهم غرفه ماستر - 2حمام اضافي - ريسبشن 3 قطع - - مطبخ - 2تراس ) بالطابق الاول متكرر بإتجاه غربي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجدجميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات