تحديد معاينة

شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنة بمدينتي 108م+55حديقه في الb14

3099000 جنيه
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنة بمدينتي 108م+55حديقه في الb14
كود العقار : 38275
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B14 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 108 متر
مساحة الحديقة : 55
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : قبلى
رقم الدور. : ارضي + حديقة
يطل على : جاردن -

شقه للبيع بمدينتي في الB14 مجموعه 142 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 108 متر+55حديقه خاصه مقسمه الي ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي بإطلاله مميزه علي جاردن فيو بإتجاه قبلي وتتميز بإنها امام منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 1/2024
سنوات السداد : 10
اجمالى العقد : 7997550
المدفوع : 1699000
: --
الباقى : 6298550
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 300000
عدد الاقساط المتبقية : 10
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 10
: --
: --
المطلوب : 3099000
مدفوعات الوحدة : 1699000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 1400000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 3099000

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنه بمدينتي في الB14 مجموعه 142 بإحداث مراحل المدينه بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 108متر+55 حديقه خاصه مقسمه الي (3 نوم - 2 حمام- ريسبشن- مطبخ -2تراس ) بالطابق الارضي بإطلاله مميزه علي الشارع الرئيسي بإتجاه شرقي تتميز بإنها تبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي  108م+55حديقه في B14
شقق للبيع
شـقـه للبيـع بالتقـسيـط علـي 10 سـنـوات بارقـي مراحـل مدينتـي مرحله B14 مـجمـوعـه 143 بتشـطيبـات الشـركـه المميـزه - افضـل استغـلال للمسـاحـه بـاقـل نسـبـه تهـديـر مسـاحـه كليـه 115م2 مـقسمـه الـي ( 3 نوم - 2حمام - ريسبشـن - مـطبـخ - 2 تراس ) بالطابق الرابع متكرر تـطـل علي جـاردن بإتجـاه بحـري غربي وتتميز بإنها تبعـد خطـوات من منـطقـه الخـدمـات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي 116متر في الB14
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 8 سنين بمدينتي في الb14 مجموعه 143 بتشطيبات الشركه نموذج (14) بمساحه كليه 115متر مقسمه الي ( 3نوم - 2حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الثالث وتبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد - جميع الصور المعروضه قريبه من الواقع وليست مطابقه له - لطلب الصور او المعاينات الرجاء التواصبل مع احد اعضاء المبيعات